Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, nem zavar a női mosdóban...

Nők, nem zavar a női mosdóban a többi nő?

Figyelt kérdés

Én nőként néha hülyét tudok kapni.


Akárhova mész, a mosdónál gyakran kígyózik a sor. (Egyetemen párszor ezért késtem el az előadásról, mert bár csak hárman voltak előttem, de 15 percig kellett várnom.)


Ha végeztek, sokszor nem mennek ki, hanem bent maradnak beszélgetni, így, ha hasgörccsel mész be egy nehezebb étel után, akkor feszengsz.


Egyesek nem beszélgetni maradnak bent csak nézegetni magukat a tükörben, ilyenkor a kézmosóhoz nem férsz oda, ha meg szólsz nekik, megsértődnek.


Van amelyikük undorító állapotban hagyja a wct. (a munkahelyemen olyat műveltek a deszkával, hogy még tisztán a szemem előtt van a kép róla).


Van amelyikük kopogás nélkül törné rád az ajtót.


Van, hogy bemész és 20 másodperc múlva már hallgatod a célozgatást, hogy jó lenne, ha kimennél, mert nagyon be akar menni a következő. De az oké, ha valaki bezárkózik akár fél órára a fülkébe sírni vagy a telefont nyomkodni.


Csak én kapok néha hülyét a többi nőtől a mosdóban?


2021. dec. 23. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Engem mindenhol zavar mindennemű ember, de a fentieket még nem tapasztaltam.
2021. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is, de szerencsére háromhavonta van csak ilyen szerencsétlenség sorozatom 1-2 hétig, aztán semmi ilyesmi nincs.

Max az szokott zavarni (de az minden héten többször), hogy mennék be szarni és/vagy betétet cserélni, erre a takarítónő a semmiből felbukkan és megjelenik a kocsijával. Teljesen mindegy, hogy 6:30, reggel 8, 9:50 vagy délután fél 2, nekik muszáj pont akkor takarítaniuk, mikor rám jön a szapora. S még csak rendszer sincs benne. Próbáltam megfigyelni, melyik nap mikor jönnek, de rájöttem, nincs értelme, mert vannak ilyen "fix idejeik" ugyan, de random időközönként megjelennek máskor is.

2021. dec. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nagyrészét ezeknek még én sem tapasztaltam soha. Azt már igen, hogy páran ott maradtak beszélgetni, de ez még sosem zavart, vagy sminkelni vagy mittudomén a tükör előtt de olyan még nem volt, hogy megsértődtek ha megkértem, hogy hadd mossak kezet. A sor az igaz hogy szokott zavarni, dehát ez nem a többi nő hibája, felőlem maradjanak bent amíg kész nem lesznek és cserébe engem se sürgessen senki. Ez leginkább benzinkúton szokott lenni. Nálunk az egyetemen minimum 6 WC van azokban a mosdókban amiket használni szoktam úgyhogy ritkán kell 15 percet várni. Gondolom ezek szerint nálatok csak 1-2 WC van, azért ez nem túl logikus tervezés egy egyetemen.
2021. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Nalunk egy db noi wc van munkahelyen (van meg 1-2 csak messzebb), de nem szokott kigyozo sor lenni, a maximum eddig talan 3 fo volt, sminkelni meg dumalni nem szoktak bent szerencsere (eleg pici amugy is a helyiseg, ketten nem fernek el a mosdo resznel kenyelmesen), bar gondolom egyetemen tobb no van, mint nalunk.

Szerencsere hasmenesem nem szokott lenni, a takaritono meg jo fej, beenged akkor is, ha epp takarit. Ugyhogy nagyon nincsenek wc problemaim.

2021. dec. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert nem vagyok idegbeteg.
2021. dec. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyon kell, bemegyek a férfimosdóba ilyen esetben. És leszarom, ki hogy néz rám. Sminkszobát kellene nyitni a picsáknak, ha már annyira szépségversenyt akarnak csinálni egy egyetemen/munkahelyen aztán puszi.
2021. dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem a ferfi takarito zavar. Foleg ures mosdonal, mikor egy barhol mashol oke autista vagy down-os ficko lassan pepecsel.
2021. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!