Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik antik-római foglalkozás...

Melyik antik-római foglalkozást választanád inkább?

Figyelt kérdés

A: Újonc római légiós vagy,a napi rutinhoz tartozik a több 10 kilométeres menetelés a ~40 kg katonai felszereléssel, sivatagoktól a hideg germán erdőkig. Továbbá harcrakészen kell állnod.


B: Gladiátor hóhér vagy, az eszközöd többnyire egy kétkezű kalapács. A dolgod a még haldokló gladiátorok, állatok jobb létre való szendelítése.


C: Császári hímprostituált vagy,természetesen minden igényt meg kell adni az imperátornak.


D: Fullo vagy,a dolgod az emberi vizelet gyüjtése, amit később ruhamosásnál alkalmazhatsz. ( [link]



#Antik foglalkozás
2021. dec. 24. 10:56
A kérdező szavazást indított:
A
B
C
D
37 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
B, mert szerintem az a legveszélyetelebb.
2021. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
a d-hez csak gyomor kell.
2021. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
a többség a B-re szavaz de a valóságban kizártnak tartom hogy így lenne . 1-2 bírná hosszú távon nemhoyg napi szinten. a légiós detto. ac-t se bírnák sokan.
2021. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
a d bár gusztustalan , de azt tudnák sokan csinálni és sokáig egy kis fintorgás után is.
2021. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
A, mert az a legférfiasabb.
2021. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Jobbnál jobbakat válogattál ki :D Kovács nincs? :D Azt vállalnám, de a ezekből kell akkor A. :)
2021. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vizelt adomár.Bőségesen innék és ennek a Fullonak termelném a vizeletet.
2021. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

A: Nem lenne fizikai erőm hozzá, hamar elhullanék ilyen körülmények között.

B: Nem lenne szívem és gyomrom hozzá, egyszerűen nem tudnám megtenni.

C: Ha olyan császárról lenne szó, mint Hadrianus vagy Antonius Pius, akkor valószínűleg elfogadnám a lehetőséget, ugyanis garantált lenne a jólét, míg Caligulának a közelébe se mernék menni.

D: Ez hangzik a legkevésbé vészesnek, legalábbis a legbiztonságosabbnak.

25/N (A "hímprostituáltból" kiindulva tudom, hogy férfiakat kérdeztél, de ha nem haragszol, azért válaszoltam.)

2021. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
A harmadikat jelöltem be, bár azért nem mindegy, hogy melyik császárról van szó. A normálisabbak mellett lehet nem is lenne annyira rossz munka (könnyen mondom, mert alapból nem vagyok heteró), de simán ez válhat a legrosszabbá is a négy munkából egy szörnyeteg uralkodó mellett.
2021. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Én harcos vagyok, nem fosok a légiótól: A!
2021. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!