Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is gondolt erre, ez...

Más is gondolt erre, ez normális ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Imádok enni, imádok aludni, pihenni, kikapcsolódni, szeretteimmel lenni,utazni, még dolgozni is. Sose akarnék meghalni, bármi is legyen az életben 29f
2021. dec. 25. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ilyen az egészséges gondolkodásmód, ezen nincs mit csodálkozni.

Viszont sajnos nem ennyiből áll az élet, és sokaknak nem ugyan ott van az élete ahol a Tiéd.

2018 óta 3 öngyilkost kellett látnom sajnos, egyik a főút mellett lévő méteres fán lógott totál csupaszon, napokat agyaltam rajta hogy került fel oda, akkor a másik eset egy viszonylag fiatal srác lehetett aki 20 emelet magasból zuhant a lakóház tövébe, és csak egy összement valami maradt belőle, mintha valaki guggolva támaszkodna a falnak, olyat ne akarj látni.


Nyilván akik ilyeneket meglépnek olyan fájdalmuk van, amivel már nem tudnak megbirkózni, és nem is akarnak, függetlenül attól hogy 2 hét múlva esetleg karácsony, és új év.


Örülj neki hogy rendben élheted, az életed.

2021. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem a mamám halt meg szemem láttára még próbáltam is újra éleszteni, és egy gyári dolgozó belépés előtt esett össze előttem. És halt meg. 9 éve egy agydaganatból gyógyultam ki sikeresen. Mirefel ez az optimizmus nálam?
2021. dec. 25. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel történt már baj életük során, azok alázatosabban élik tovább az életet, van aki küzdő típus és feláll a csúnya dolgokból is.

Most hirtelen a motorosokat tudnám említeni, nagy tempók, majd jönnek az esések, akár kisebb karambol, fene tudja hány csavar tartja némelyikük lábát, karját, de már a rehabilitáció alatt az tartja benne a lelket hogy újból mehessen, azok is nagy harcosok.

2021. dec. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor vannak kifejezetten harcos személyiséggel rendelkező emberek? Még ha észre se veszik magukon?
2021. dec. 25. 01:02
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Hogyne lennének, vannak akik meggyengülnek, de nincs előttük más csak a pozitív szemlélet és talpra állnak. Persze ezzel nem azt mondom hogy valakit szitává lőnek egy fodrászatban és túléli vagy épp nagyon beteg, de lehetőségek mindig vannak, és azokba érdemes kapaszkodni.

2021. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!