Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kezelni a szerete...

Hogyan lehet kezelni a szeretethiányt?

Figyelt kérdés
A szeretethiányt hogyan lehet kezelni? Mindig figyelemre vágyok, mert nem igazán kaptam meg gyermekkoromban. De ez nekem teher. Szeretnék úgy boldog lenni, hogy nem mástól várom el, hogy szeressen hanem saját magamnak is megtudom adni a szeretetet! 26N
2021. dec. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy lehet megcsinálni, hogy nem magad felé fordítod a fókuszt, hanem kifelé. Amíg ez rólad szól, addig értelemszerűen nem fogod tudni stabilan megélni, hisz a mögöttes motiváció valójában az önösségen alapul, ahol nem létezik senki más, csak saját magam. Ha például van egy cserepes növényem, akkor felelősséggel tartozom érte, hisz ha nem locsolom, akkor nélkülem elpusztul. Ha a személyiségem talajába elhintem a szeretet magját, és az önzetlen jószándék vizével öntözöm, akkor olyan fa serken belőle melynek óvó lombjai alá mások is biztonsággal húzódhatnak. Ekkor tanulok meg szeretni.
2021. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ezt egy szep nagy amstaff adta meg es a mai napig. Mindig engem nez,olelgetteti magat meg pusziltatja magat. Orakat kocogunk egyutt. Imadja a foztom. Bezzeg a pasim leocsarolta,amig fiztem neki is. Mostmar csak magamnak es a kutyamnak fozok. 😁


A szeretethianyom a nagydarab kutyam miatt elmult.

Teljesen olyan erzes,mi tha egy embert olelnek meg. Neki is annyi cm a mellbosege,mint nekem.


Amstaff,roti,cane corsojo erre,ha meg kocogni is jarsz veluk es megadod neki a husokat minden etkezesre. ❤️

2021. dec. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Isten mindig szeret téged
2021. dec. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan kedves utolsó.... akkor azert hagyta hogy apam verjen gyerekként..
2021. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Részvétem , de a végén minden rendbe jön majd.
2021. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3

Jól beszélsz, nagyon helyesen!

2022. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!