Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet jobb érzelmi...

Hogyan lehet jobb érzelmi kontrollt elérni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy konfliktuskerülő vagyok, viszont emellett eléggé szélsőséges érzelmi megnyilvánulásaim vannak.


Nálam nem igazán van a pohár félig üres állapota, vagy úgy teszek, mintha nem zavarna a dolog, vagy felrobbanok és elküldöm az illetőt melegebb éghajlatra kb. Csakhogy ez a viselkedésem semmilyen konfliktuskezelési helyzetben nem elfogadható és totál taccson van az önértékelésem az elfogadhatatlan viselkedésem miatt.


Tudom, hogy lehetne szépen is kérni, de robbanás előtt nincs az hogy elszámolok 10 másodpercig és értelmes emberi reakciót produkálok.


Ez nőként nekem nagyon kellemetlen, a sírás is hasonló, van kikapcs meg bekapcs gomb, amiket nem jó helyzetekben működtetek és ez is nagyon ciki tud lenni.


25 évesen úgy érzem ez sosem lesz jobb és a környezetemnek nem kell elviselnie egy ilyen instabil, idegesítő, hisztis tyúkot mint én.


Februárra kaptam időpontot egy pszichiáterhez, idegronccsá válni nem szeretnék. :(



2021. dec. 26. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

A pi homokus semmi ertelmeset nem tud mondani csak megtom gyogyszerrel es tonkretesz teljesen.


Ne menj el.


Jarj futni inkabb. Akar a kocogas is jo. Az onuralmat es kitartast segiti!!


Illetve kuzdosportra jarj (pl box) : ez is az onuralmat noveli. Fogod tudni kontrollalni magad. (Tapasztalat)


N

2021. dec. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én teljesen megértem ezeket. A pszichológus dokat segít,főleg kideríteni miért van és megoldani is.
2022. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!