Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik hónapban születtél? Mi...

Melyik hónapban születtél? Mik a jövőévi fogadalmaid?

Figyelt kérdés

Mennyire szereted azt a hónapot amikor születtél?

Mi a pozitív és nagatív abban a hónapban?


Mennyire hiszel saját magadban?


Egy tízes skálán mennyire érzed magad boldognak?


Három mondatban el tudod mondani mit gondolsz saját magadról pozitív és negatív értelemben?


Mik a jövőévi fogadalmaid?


Hány éves vagy?


Mi a nemed?


Szép napot. 🙂🌄



2021. dec. 29. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Hú, de kíváncsi vagy! A decembert végig ittam, a januárt kihagyom február közepéig (szülinapomig), ez az újévi fogadalom, érd be ennyivel!
2021. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Június

Nincs

Legalább meleg van

Nincs semmi

semennyire

1

Nincs kedvem írni semmit

33

F

Neked is.

2021. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Március.


Nincsenek.

2021. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Augusztus. Szeretem ezt a hónapot, az időjárás is ilyenkor kedvező számunkra. Nő vagyok, tervekről és hangulatról, tulajdonságokról, önbizalomról, koromról nem tudok most beszélni.
2021. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Június.

Szeretem, mert ekkor kezdődik a nyár, elmúltam 30 de még mindig szívesen ünneplem. Hiszek magamban és szeretem magam a negatív tulajdonságaim ellenére is. 10/8 ha skálán kell mérni, de ez állandóan változik, a boldogság nem egy állandó állapot.

Nincsenek újévi fogadalmaim, nem hiszek bennük. Ha az ember el akar valamit érni, az nem fogja újévhez, eseményhez vagy dátumhoz kötni, hanem minden nap tesz érte. Neked is szép napot!

2021. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus,szeretem a meleget,nem szeretem hogy utána vége a nyárnak

Hitetlen vagyok

3

Nem

Sose szoktam fogadkozni

40

N

Hello

2021. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%

Február. Amikor születtem, a február a hideg hónapok közé tartozott. Most csak egy borongós, ragacsos hónap.

Kiben higgyek, ha nem magamban?

Boldogság? A boldogság mindig múlt idős fogalom. A jelenben mindig van, ami beárnyékolja a boldogságot, és csak utólag jövünk rá, hogy ez, vagy az volt életünk legboldogabb időszaka.

Magamról nem szívesen nyilatkozom, mert a saját tükrünk mindig torzít. Ha korrekt jellemrajzra van szükségünk, azt a feleségünk vagy valamelyik barátunk adhatja meg.

Fogadalmam nincs, legfeljebb kívánalmam magam felé.

63F

2021. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mennyire szereted azt a hónapot amikor születtél?"


Október. Nem szeretem az őszt. Legalább nincs meleg (már 25 fok felett képes leesni a vérnyomásom, nem vagyok jól, 30 fok felett végem) és előfordulnak szép színek, de rövid ideig. Dolgozom, tanulok mellette, elfoglaltak a barátaim is, így nehéz kirándulást vagy túrát szervezni pont abban a 2 hétben, amikor minden igazán szép.



"Mennyire hiszel saját magadban?"


Szo-szo. Sajnos sok a gyengeségem és sok dolog múlik a véletleneken is.


"Egy tízes skálán mennyire érzed magad boldognak?"


2-3.

Ami hiányzik:

- az, hogy ne kelljen tanulnom munka mellett

- végre ténylegesen a szakmámban dolgozzak

- párkapcsolat

- kilátás egy kertesházra (igen, nekem ez ennyire fontos)

- egészség

- jó szakember, akivel dolgozom a terheimen és az aspergerem által okozott nehézségeken


"Három mondatban el tudod mondani mit gondolsz saját magadról pozitív és negatív értelemben?"


Tanulás közben agyradírozok itt, de amúgy is lusta vagyok ehhez. Így rövidebben: kitartó, céltudatos vagyok, ezáltal sokmindenre képes. Viszont aspergeres, rossz logikai készségű, rossz rövidtávú memóriájú, krónikus betegségekkel terhelt....


"Mik a jövőévi fogadalmaid?"


Nem fogadalmaim szoktak lenni, hanem célkitűzéseim.


29N

2021. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!