Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A körülöttünk lévő emberek...

A körülöttünk lévő emberek reálisabban látnak bennünket, mint mi saját magunkat?

Figyelt kérdés
Kollegák, barátok, ismerősök, szomszédok. Nem a rokonokra gondolok. Te mit tapasztaltál? Érdemes figyelni arra, hogy ők hogy látnak bennünket?

2021. dec. 29. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hiszem hogy reálisan látnak(belülről) mert nem is mutatok semmit.
2021. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Elfogult vagy magaddal szemben, egy kívülálló gyakran tisztábban lát. Nem kell feltétlenül adni a véleményükre, de érdemes meghallgatni őket.
2021. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
hát szerintem egy közeli barát reálisabban lát engem, mint én magamat, viszont a szomszéd bácsi már lehet nem. de amúgy mi kialakítunk magunkról egy képet és tényleg hajlamosak vagyunk másokat figyelmen kívül hagyni
2021. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így lenne, akkor nem születne annyi rágalom és félreértés.
2021. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen szubjektíven, információhiányos adatok alapján ítélkezik egy külső szemlélő, ezért nem lehet reálisabb. De lehet benne részigazság ami segíthet tisztábban látni a helyzetet. Vagyis, nem érdemes mindent 100% igaznak venni de érdemes elgondolkodni rajta, főleg ha több egymástól független ember ugyanazt mondja.
2021. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másképp látnak, de nem biztos, hogy igazuk is van.
2021. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik jól látják a másikat kívülről, felülről, 1-1 ilyen személy tuti mindig van, és érdemes kikutatni, melyik a legreálisabb nézettel rendelkező, és hallgatni rá.
2021. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ők csak napi pár órában látnak legfeljebb, de te napi 24 órát vagy kénytelen együtt tölteni magaddal. Tehát te mindenféle szituációban "látod" magadat, ők meg csak néhányban, és az alapján alkotnak véleményt, ezért az ők rólad alkotott képe nem teljes.
2021. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!