Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy működik ez? Segits

Hogy működik ez? Segits

Figyelt kérdés
2 sim kártyám van. Egy vodafonos ami a régi számom. És egy telenoros. Nekem a vodafonos sim kivan kapcsolva nem használom csak régi ismerősök miatt hagytam meg. És ha hivják a 70-es szamom mindig a 20as csörög ki mert atvan a 70esröl, irányítva 20asra a a hívás papam is vodafonos és korlátlan hálózaton belül, akkor ha ő hív engem a 70esen ami ugye a 20as számokon csörög ki mert át irányítjva akkor a papanak így díjat szamol fel a szolgáltató vagy hiába hogy a 20as csörög ki olyan mintha a 70est hívta volna mivel azt tárcsázta be??
2021. dec. 29. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A hívő fél azt fizeti, amit hív, mindegy hova van átirányítva.


Gondolom tudod, hogy ez neked amúgy pénzbe kerül, nem ingyenes.

2021. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# mi nem ingyenes?
2021. dec. 29. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a 70-es számod át van irányítva a 20-asra, akkor az olyan, mint ha te a saját 70-es számodról hívnád a 20-asodat. Ha nincs korlátlan hívás azon, akkor pénzbe kerül.
2021. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!