Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fotózkodnak kidugott...

Miért fotózkodnak kidugott nyelvvel?

Figyelt kérdés
Kisgyerekek kidugott nyelvvel, grimasszal, felnőttek és diplomások szintén kidugott nyelv a fotókon. Mi ennek az értelme?
2022. jan. 1. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

A gyerekek azért, mert még gyerekek, bolondoznak.

Felnőttek is inkább olyankor, ha valami buli vagy baráti esemény van és csinálnak pár vicces képet.

2022. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A gyerekeket is arra tanítják hogy fotozáskor dugja ki a nyelvet, mellette a szülő ugyanazt teszi a fotón.

Egyéb esetben nem bulis fotokon hanem sima hetköznapi eseményeken készült fotókon is látom ezt. Pl kirándulás, de lattam már étteremben készült fotón is.

2022. jan. 1. 12:20
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Étteremben és kiránduláson szerinted nem lehet hülyéskedni?? Ezek mind családi/baráti programok...
2022. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem izlestelenek a kidugott nyelves fotók. Kb az értelmi szintet mutatja.
2022. jan. 1. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Vicces

Szerintem inkább veled vannak bajok...

2022. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Semmi értelmét nem látom a nyelvnyújtogatásnak, nem is vicces, inkább csak idétlenné teszi az embert. A nyelvünket nyújtogatni egyébként is illetlenség.

Talán valamelyik amerikai "celebtől" vehette át a világ ezt az idióta "szokást".


A hülyéskedés nem a nyelvnyújtogatásnál kezdődik!

2022. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha te mindig besavanyodott arccal akarsz menni mindenhova akkor jó, de ne pocskondiázd azokat akik jól érzik magukat.
2022. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A sima boldog mosoly egy fotón az nem mond többet, mint egy kudugott nyelv?
2022. jan. 1. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

A kinyújtott nyelves fotókon boldog embereket látok akiknek valószínűleg van humorérzéke és bolondasak.

Így szép az élet 😋

2022. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
#4 szerintem az mutatja az értelmi szintet, hogy képes vagy arról kérdést kiírni, hogy valaki a családi fotóján hogy pózol
2022. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!