Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan extrém méretű hölgy,aki...

Olyan extrém méretű hölgy,aki segítségre szorul a súlya miatt?

Figyelt kérdés
Biztos sokan furcsállják,de szívesen segítenék olyan hölgynek,akinek a hatalmas túlsúlya nehézségeket okoz a mindennapokban.Nézni szoktam amerikai dokumentumfilmeket,amikben ilyen nők szerepelnek.Sajnálom őket,s örömmel segítenék nekik amiben rászorulnak.
2022. jan. 2. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy aki szegény lányt keresett? Arra nem volt vevő senki, most a túlsúlyosakat akarod kihasználni?
2022. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kerestem soha szegény lányt. A szövegértésed gyenge,hol olvastál kihasználásról?
2022. jan. 2. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből nem az jön le hogy te valami hatalmas jóságos filantróp vagy, inkább valami perverz aki súlyosan túlsúlyos nőkre izgul.
2022. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyílván tetszenek is,de valóban jólesik nekem,ha segíthetek ilyen alkatú hölgynek.Volt már ilyenben részem....
2022. jan. 2. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Hányszor fogod még kiírni?

Unalmas vagy már ezzel, ezer plusz egyszer megkérdezted már, akkor se volt senki és most se lesz🤷‍♂️

Elég beteg lehetsz..

2022. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!