Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy akaratodo...

Volt már olyan, hogy akaratodon kívül végighallgattad két ember veszekedését, és ez az adott helyzetben vicces volt?

Figyelt kérdés
Pl. buszon ülve, vagy munkahelyen szomszéd szobában, amikor nem tudták hogy te is ott vagy és szabadjára engedték gondolataikat.
2022. jan. 3. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak olyan van, hogy látják hogy ott vagyok, de mégis a fejem fölött átkiabálva megy a szájkarate, mintha ott sem lennék.


De néha vicces, amiket egymáshoz vágnak (néha szó szerint, tárgyat is), és nekem ki kell bírnom vigyorgás nélkül illetve szét kell szednem őket és bezárni a bazárt. :D

2022. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A két szomszédunk már kétszer úgy összeveszett egymással, hogy kapun keresztül ordibáltak a másiknak. Mi kiálltunk hallgatózni, tisztán értettük amit üvöltöztek :D
2022. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a BKV-zást nagyon bírom ebből a szempontból. :'D
2022. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Buszon nagyon jó volt, veszekedett a pár még a megállóban, útközben pedig a fickó próbálta kiengesztelni a csajt. Végül hónaljstiftet ígért neki, csak bocsásson meg :D
2022. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, ami nagyon megmaradt bennem, az volt, amikor hallottam, hogy a telefonba üvöltözik, hogy "akkor mennyé vissza a k...ádhoz, te g...i!"... és akkor látom, hogy az üvöltöző illető egy ősz hajú, kötött pulcsis-sapkás, nem kifejezetten prolinak kinéző mami... az úgy lesokkolt.
2022. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Laktam a nyolcadik kerület egy vegyes etnikumú részén.

(Ganz kolónia)

A nő a szomszédunkba azért költözött, hogy ezzel végleg véget vessen a kapcsolatnak.

A pasi megtalálta, lent ordított mindenfélét.

Elhangzott a "Kva vagy, vagy pénzért bszol?" kérdés, ami azóta is szállóige itthon.

Aztán fogta az atléta trikóját, és kettétépte a mellkasán,"Tépd ki a szívem!" (félig ketté is szakadt a trikó) Nagyon teátrális volt.

Minden erkélyen álltak, néztük a műsort.

Rendőrt hívtak, de a pasi bámulatos érzékkel 2 perccel az érkezésük előtt elment.


Néhány nap múlva visszajött, hasonló kiabálás, fogta a telefonját, felhajította az erkélyre, az első emeletre.

Aztán követelőzött, hogy a csaj adja vissza a telefont.

A cipőjét is feldobta, de nem talált el semmit, leesett a földre.

A nő cserébe ledobott egy virágcserepet, pedig azt a pasi nem is kérte. (lent majdnem eltalált egy parkoló autót)


A férfi levette a cipőjét, és a derékszíjjával átfogta az ereszcsatornát, és FELMÁSZOTT az első emeleti erkélyre.


A történet vége, hogy újra összesjöttek, és még legalább 2 évig együtt is laktak.

A bejárati ajtó miattuk sosem működött, mert nem tudták megjegyezni a 6 jegyű kapukódot, ezért benyomták az ajtót. Ha megjavították, újra tönkretették, onnantól nem volt zárva.

2022. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!