Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok férfi ennyit eszik?

Sok férfi ennyit eszik?

Figyelt kérdés

Komolyan nem azért, mert sajnálom, hanem mert nem győzöm.

Tegnap vacsorára 2 liter gulyás leves, hozzá kb. negyed kiló kenyér. Utána még 1 banán. Reggelire 4 szelet házi kenyér, és még megy "csipegetni". Ha sütök egy kilós kenyeret, 2 evésre elég (ebből én részem 1-1 szelet, a többit ő eszi meg) . Egy normál adag kaját, ha odateszek elé, az tuti nem elég, utána vagy még ugyanannyit szed, vagy azt keresi mit lehet még enni.

Nem sima tányérból eszik, hanem kínáló tálból - máshol (pl. az én családomban) ez 4 főnek elegendő, mondjuk a levesből, de második fogásból is, 2-3 adag.

Szóval érdekelne, másoknál ez hogy van.

Minősítő hozzászólásokat ne írjatok kérlek, csak tényeket! Aki beszól azt jelentem!


2022. jan. 8. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Az általam ismert férfiak általában ennyit esznek
Nem ennyit, de sokat esznek a környezetemben lévő férfiak
Körülbelül annyit esznek a férfiak, mint a nők
Egyéb, kommentben kifejtem
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két liter gulyásleves ennyi kenyérrel rengeteg. Ki lehet tágulva a gyomra már. Az én párom is tud enni, de azért levesből maximum a fél litert eszi meg egyszerre. Sőt, inkább kevesebbet, mert én adagolom elé az ételt. Igyekszem az menzaadagokat adni, különben elhízna ő is, no meg én is. Tény viszont az is, hogy a párom fizikai munkát végez, így neki nem csak napi 3 főétkezés van, hanem 4, a reggeli és tízórai az majdnem mindig szendvicsek, amibe én teszek mindenféle sülthusikat szeletelve, és paprika, paradicsom, hagyma, mikor-mit.
2022. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyit esznek, mint a nők, de ez már tényleg túlzásnak hat. Persze számít, hogy mekkora ember, de normál testalkatú és nem kétajtós szekrény akkor is sok.
2022. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férjem mindig is kétszer annyit evett, mint én, de amíg fizikai munkát végzett addig ez rendben volt. Aztán ülőmunkája lett, az evést nem vette vissza amíg nem hízott 25 kilót, aztán amikor elkezdte mérni mennyit eszik és hozzá a kalóriákat majdnem lefordult a székről :D Most is többet eszik nálam, de szépen leadta a felesleg nagy részét és odafigyel rá, de 40 éves koráig eszébe se jutott, hogy ami sok az sok. Viszont még fénykorában is sok lett volna neki az, amit leírtál, tényleg ki lehet tágulva a gyomra, ahogy előttem is írták.
2022. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. Eleszi előled az ételt, rövidesen vágásérett disznóvá hízik és te csendben nézed? Nem értem. Ti párként nem is beszélgettek?? Mi a munkája, milyen magas? Mert mondjuk egy 210 centis építőipari munkás nem is salátát fog veled csipegetni, de normál testalkattal ennek hamar csúnya vége lesz! Tud róla, hogy sokat eszik? Felismeri? Volt pszichológusnál, vannak lelki problémái?
2022. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk én eszek ennyit, pedig nő vagyok. És amíg én fizetem a havi 300 ezret kajára addig kuss van mindenkinek.
2022. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit tuti nem lehet. Nem olyan kaját kellene ennie ami után ennie kell még.
2022. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

182 cm magas és 100 kgot most lépte túl. Fizikai munkát végez, ez igaz, de nap (munka) közben is eszik, meg amikor itthon van szabadnapon is egy csomót.

Egyszerűen nem tud határt szabni magának (másban sem). Nálunk a kiadagolas nem játszik, mert fogja magát és kimegy még ujabb adagért.

Hatalmas a hasa is, szerintem nekem 8 hónapos terhesen volt ekkora, úgyhogy biztosan igazatok van a kitagult gyomorral.

Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én látom soknak ezt az adagot. És meg is vagyok ijedve, mert nem tudom, hogyan lehetne ezen változtatni.


#5 ha ez komoly, akkor megírnád, hány kg vagy és milyen munkát végzel? Sportolsz mellette?


#6 fél kg hús+két tenyérnyi köret után még lazán bevág 2 sutit is, és az nem leves (hozzáteszem nálunk a gulyás levesben kb megall a fakanál). Akkor milyen étel lenne az, ami után már jollakik?

2022. jan. 8. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!