Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom feldolgozni, hogy...

Nem tudom feldolgozni, hogy véget ért a gyerekkorom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kapaszkodom a régi emlékekbe,próbálok pl gyerekkoromból filmeket nézni,görcsösen ragaszkodom hozzá. Ha meglátok egy gyerekkori képet/elgondolkodom akkor elsírom magam. Nem tudom mit tehetnék.

2022. jan. 9. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit, majd az idő megoldja.
2022. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Jó a memóriád az írásod alapján. Ez miért keserít el?
2022. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi idős vagy?
2022. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2: Nem elkeserít, csak hiányzik..


#3: 20

2022. jan. 9. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Óóó, 20 évesen én is rengeteg nosztalgiáztam a gyerek -és kistinikoromon.

De hidd el, hogy a húszas éveid lesz életed egyik legszebb időszaka, mert ilyenkor tudja az ember legjobban fenntartani az egyensúlyt az önállóság és önnfenntartás, valamint a bulizós, komolyabb felelősségek nélküli, barátokkal töltött időszak között.

Ahogy idősödsz, erre sajnos egyre kevésbé lesz lehetőséged. Ne pazarold hát el a kesergés miatt.

Huszonévesen is rengeteg szépet és jót lehet megélni az életben, sőt!

2022. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Az enyem nem ert veget, 49 vagyok.
2022. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én se tudtam, relatív jó gyermekkorom volt. (A relatívot az asperger okozza és anyám... akitől el is vettek 3 éves koromban, de addig rányomta a bélyegét egys másra.) Akik felneveltek, szerettek, értek élmények, volt nyaralónk, ami valamelyest pótolta a kertesház hiányát, ott sokat játszottam egy pár évvel fiatalabb sráccal.


Viszont a huszonéves időszak tud jó is lenni. Tud..


Tanácsom, hogy tanulj, mert fontos a jó munka, a kilátások, a remény, de ne túl sokat. Én most azt nem tudom feldolgozni, hogy véget ért a fiatalkorom. :/


29N

2022. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapunyitási pánikod lehet, olvass utána, hátha írnak valami hasznosat!
2022. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedjünk már, 20 éves meg 29 éves.. Még csak most jön az élet java! Az életkor amúgy is csak egy szám, az időmérést az emberiség találta fel, hogy legyen mindig viszonyítási alap.
2022. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na mondjuk kapunyitási pánikom nekem is volt!

Jó felvetés!

2022. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!