Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb hazugság amit...

Mi a legnagyobb hazugság amit valaha mondtatok?

Figyelt kérdés
Kezdem én. Harmadikosak voltunk, és eltörtem a kezemet. Ofő órán utána jelentkeztem, hogy petike rácsapta az ajtót a kezemre az öltözőben. Én ott helyben találtam ki az egészet, elmondtam a részleteket, hogy a kilincsen volt a kezem és néztem kifele ő meg hátulról odajött belökte a résbe a kezem és gyorsan berántotta az ajtót, és így ezóta nagyon fáj a csuklóm stb stb. Teljesen lehetetlen szituáció, a mai napig nem hiszem el, hogy hitte el bárki is hahaha. De meg se kérdőjelezték, soha egyszer újra nem kellett elmondanom a sztorit, én ott felálltam, ezt előadtam két percben és utána hátradőlve figyeltem az eseményeket. Ledobtam egy hógolyót a hegy tetejéről és végignéztem, hogy lavina lesz belőle. Lényeg a lényeg, egész osztály hatalmas felháborodásban huhogott meg úr istenezett, és a tanár kérdezte őket hogy valaki látta e mi történt. TÖBB GYEREK IS jelentkezett, hogy ők ott voltak mögöttünk és látták az egészet xDdddd. Egy lány is jelentkezett, hogy az ő öltözőjükből ő hallott egy sikítást lol. Még könnyezett is xDddd. Tipikusan olyan volt hogy mindenhez hozzá akart szólni mindig a középpontban akart lenni. Borzalmasan idegesítő volt. Na mindegy, erre mindenki lehurrogta hogy nem is volt sikítás, aztán hirtelen a sírás is abbamaradt lol. Amúgy mindenki utálta valamiért ezt a gyereket, és állandóan szapulták. Én sose vettem ilyenben aktívan részt, bár nem is álltam ki mellette. Na mindegy, folytatom a sztorit. Természetesen a hülye ofő leüvöltötte a fejét a gyereknek aztán levitte az igazgatóiba talán, anyámat meg hívták hogy vinni kell röntgenre kórházba. Szóval mentünk, aztán másnap mindkét család utána igazgatónál bent voltak, és meg lett tárgyalva hogy a gyerek önként elmegy egy másik suliba. Amúgy igazából a legdurvább, hogy a gyerek nem is tiltakozott, hanem miután leüvöltötte az ofő és kérdezte van e hozzáfűzni valója, aztán nagyon sajnálta hogy ez történt stb. Egyáltalán nem állt ki magáért és nem tudom, hogy elhitte e a végére, hogy tényleg megtörtént, vagy egyszerűen annyira utált odajárni, hogy inkább ment az árral, hogy szabadulhasson a suliból, mert tényleg kegyetlenül szivatva volt. Ha sapka volt rajta azért ha nem volt akkor azért kb. De tényleg nagyon próbálkozott beilleszkedni, de bármit csinált csak basztatták. Emlékszem még egyszer követketkező héten valamiért gondolom be kellett jönnie suliba, mi meg anyámmal sétáltunk kifele és jött fel a lépcsőn aztán nagyot köszönt és odajött millió elnézést kérni hogy ez történt. Annyira abszurd volt az egész számomra, és úgy megkeresném, hogy megkérdezzem tudja e mi történt lol. Vajon tényleg ő maga is elhitte a hazugságot? De nem találom sehol online a gyereket. Na mindegy. Talán ez a legnagyobb hazugság amit valaha mondtam. Ha ezt olvasod, Bocs Peti, remélem az új suliban nem volt ilyen terrorban részed.
2022. jan. 9. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Megláttam, hogy mi a kérdés és rákattintottam, hogy leírom. De túl hosszú volt a szöveg, szóval őszintén szólva nem olvastam el és elment a kedvem...
2022. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Talán az volt a legnagyobb hazugság, amikor pár éve lelkileg nagyon mély ponton voltam és minden éjszaka a sírástól való kimerültségbe aludtam bele. Ennek ellenére napközben kedves voltam, nyitott és a jóisten se mondta volna meg, hogy bármi bajom van. -> Ez pedig méginkább frusztrált. Mintha saját magamnak hazudtam volna hónapokon keresztül, szörnyű volt.

Azóta jól vagyok!🤍

2022. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
1# Számból vetted ki a szót, same.
2022. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem olvastam el a regényed.

Azt mondtam exnek, hogy szeretlek, mindketten tudtuk, hogy hazudok, soha többet nem láttam.

2022. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Remélem azóta is szociopata vagy...


A legnagyobb hazugságom, hogy szeretem a családtagjaimat.

2022. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mitől lennék szociopata?
2022. jan. 10. 01:41
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Mert aki ilyet csinál annak nincs lelkiismerete...
2022. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én csak jót tettem neki, mert így elkerült egy másik iskolába ahova lehet beilleszkedett
2022. jan. 10. 02:06
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Egy iskola is közösség.

Azoknak a gyerekeknek is jár a biztonságos légkör, akik furák és nehezebben illeszkednek be. Nekik nem az kell, hogy a hozzád hasonló elmebeteg kipaterolja egy közösségből, mert ez még zárkózottabbá teszi őket. hanem empátia, megértés és hogy valaki kinyújtsa feléjük a kezét.

Ez néhány iskolában megvalósíthatatlan, mert olyan kis beteg sutyerákokkal van tele, mint amilyen te vagy és akiket nem küldenek el időben orvoshoz.

2022. jan. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lol. Sose bántottam. Mások szapulták. Én tettem neki egy szívességet.
2022. jan. 10. 02:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!