Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem furcsa, hogy...

Csak nekem furcsa, hogy valaki így jár be dolgozni?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja voltunk egy étteremben Bécsben es ami a legjobban meglepett az ahogy a főpincér kinézett. A többi pincér elegáns ruhában volt, a nők egy kevés sminkkel. Ő viszont fehér öltönyt viselt, ugyanolyan színű nadrággal, és férfi létére sminket viselt, valamint azt hiszem, hogy a haja is festve volt neki. Valahogy nekem ez egy kicsit sok, azon gondolkodtam, hogy biztos vannak akik nem akarnak beülni ezek után oda. És hogy a kollégáinak is milyen kínos lehet, hogy valaki így jár be dolgozni.

2022. jan. 10. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a főnökének nincs baja ezzel, akkor miért ne mehetne?

Mi Angliában élünk, itt ennél sokkal furább emberek is előfordulnak, de az embereknek a szeme sem rebben emiatt.

2022. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki szolgált normálisan nem? Akkor mi a gond? Külföldön alapból is elfogadóbbak. Gondolom azért van ott, mert senkit nem zavar és tisztességesen végzi a munkáját.
2022. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvégezte rendesen a munkáját? Ha igen, akkor kit érdekel, hogy néz ki?

Felőlem lehet balerinának is öltözve, ha kedves, érti a dolgát, professzionálisan végzi a munkáját.

2022. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neked, hogy hogy néz ki? Dolgát csinálja meg, mért van időd ilyen felesleges dolgokon pörögni?
2022. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze a munkáját rendesen elvégezte. Csak ami nekem furcsa, hogy itt nálunk még sosem láttam ilyet, képzelem meddig dolgozna valaki egy elegáns étteremben nálunk, ilyen kihívó külsővel.
2022. jan. 10. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát ja, mert itt még mindig a begyöpösödött emberek szava számít az elvégzett munka helyett…
2022. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Németorszagban láthatsu ennél érdekesebb embereket is.

Itthon nyílván nem ilyen elfogadóak, pedig szerintem az öltözködés pont az a dolog, ami igazán nem számít. Önkifejezési forma, semmi több.

2022. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!