Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erdekli a pszichologust az...

Erdekli a pszichologust az amit a paciense elmondd neki?

Figyelt kérdés

Pszichologusok

Volt mar hogy oszinten foglalkoztatott amit a paciensetek mondott nektek?

Persze ertheto ha igazabol nem erdekel es csak a penz miatt birjak ki az orat a pszichologusok. De van olyan hogy egy erdekes ember ul be a pszichologushoz es a pszichologust o tenyleg erdekli?

En is gondolkoztam mar hogy pszichologusnak megyek es erdekel a kerdes hogy vannak e ilyen erdekes vendegek



2022. jan. 11. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak amíg feltétlenül szükséges. Miután elment a páciens, már vagy a következővel foglalkoznak, vagy a saját dolgaikkal.
2022. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Azért amúgy egy rendes pszichológus, aki szereti is a munkáját, az valamennyire törődik a páciense bajával, mert azért van ott, azért dolgozik ezt, mert ezt akarta csinálni. No, nem fog sírni veled együtt, de átérzi és őszintén segíteni próbál.


Persze a 99% nem ilyen, de nem lehet őket hibáztatni.

2022. jan. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
En pl amikor dolgozni kezdtem nemrég a szakmában, eleinte 3 klienstől amnyira elfáradtam, hogy az egész délutánt végigaludtam…. Teljesen másképp figyel ilyenkor az ember, mint mondjuk egy baráti beszélgetésben. És igen, tényleg érdekel, amit mondanak a klienseim, de haza nem viszem. Szakirodalmat olvasni a felmerült témákban szoktam, ha úgy érzem, hogy hasznos lenne (szerintem ez a pályakezdés velejárója), de konkrétan a klienseim, az, hogy miről beszélgettünk nem jut eszembe itthon. Becsukom az ajtót, és a pszichológus részem bennmarad :D Sőt, tök fontos része a napomnak, hogy én is beszélgethessek du valakivel, olyan dolgokról, aminek semmi köze a munkához, és ahol én is beszélhetek 😂 Viszont reggel mindig bemegyek legalább félórával előbb, hogy át tudjak hangolódni.
2022. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha a betegei baján kattogna, meghibbanna ő is
2022. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!