Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már mindent megpróbáltam az...

Már mindent megpróbáltam az exemnél, jobb hagyni inkább?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettük egymást ezzel a lánnyal 5 éve....nem sokáig maradtunk egymással 3-4 hónap, de nagyon intenzív volt a kapcsolat.


Persze voltak hátrányok is ami miatt szakítottunk. Ennek már 2 éve.


Aztán ramirt karácsonykor, azóta beszélni kezdtünk egymással. Egyedül van egy csalódás után, én meg alapból is egyedül voltam, és felhoztam hogy szerelmes vagyok még belé (nem igaz), nem is hitte el, de össze akarok vele megint jönni.


A vége nem lett a dolgoknak, nem jöttünk össze 3 napja nem is írtam neki. Ő sem nekem...

Az az igazság hogy azért akarok vele lenni, mert magányos vagyok, nem azért mert kell is valaki, lelkileg sem vagyok valami jól, és azt hittem rajtam ő tud segíteni.


De semmi...mindennap valami szomorú dolgot oszt meg, és nem értem miért nem ír inkább nekem (nem vagyok valami empatikus ember) de jobban járna ő is, de lelki szemetes azért nem lennék csak értitek?


Inkább egyedül van, depizik stb minthogy velem legyen. Én személy szerint már nem akarok vele foglalkozni, mert nekem is megvan a gondom.


Szerintetek jobb ha úgy mint eddig hagyom? 29f 24l


2022. jan. 11. 23:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Az ennek már 2 éve...5 akart lenni, bocs, elirtam.
2022. jan. 11. 23:07
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez csak felmelegített káposztában tapicskolás lenne.

Értelmetlen. Engedd el.

2022. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, hogy inkább egyedül van, mint egy olyan emberrel, akivel nem működött a kapcsolata. Ez a normális. Hagyd végre békén.
2022. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"felhoztam hogy szerelmes vagyok még belé (nem igaz), nem is hitte el, de össze akarok vele megint jönni."


Szerintem a csaj nem hülye. Ingyen kamaty nem kell neki. Csak neked kéne.

2022. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőtöknek csak pótlék lenne a másik, ennek így semmi értelme.

Te is csak azért lennél vele hogy legyen valaki, bárki. Ő is csak azért írt rád hogy eltereld a figyelmét a friss szakításáról. Hogy általad önbizalmat kapjon.

Egyszer én is ráírtam egy exemre miután szakítottam valaki mással. Azonnal megbántam, mert rájöttem hogy csak el akartam vele terelni a figyelmemet a friss lelki sebemről és ez nem fair vele szemben sem, meg magammal szemben sem.

2022. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem illetek össze, kár erőltetni.

Ő nálad jobban látja a helyzetet. Hagyd békén.

2022. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

ha nincsen senki képben, akkor balfarok módon jártál el, ezzel a még szereted dologgal.

mert ha nem ömlengsz, nem csinálod azt ami miatt valószínűleg szakított veled, akkor egy ingyen dugipajtit összehozhattál volna amíg nincsen jobb.

2022. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is minden álmom lenne összejönni valakivel, aki uncsizik, meg belém akar üríteni, de amúgy tojik a fejemre.
2022. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!