Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok munkahelyen olvasom, hogy...

Sok munkahelyen olvasom, hogy jó kommunikációs készség, meg telefonos kapcsolattartás. Nos ha valaki ritkán megismétli a szavakat, az is jelentkezhet ilyen állásra? ha feloldódom, nem tartok semmitől, meg se ismétlem a szavakat, amikor igen, akkor

Figyelt kérdés

is ritkán... NAGYON kellene a munka és a sikerélmény.. feszült vagyok emiatt és fellélegeznék ha sikerülne meló,


írjatok, előre is köszönöm



2022. jan. 13. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon visszavet ez engem, hogy ilyenektől féle, tartok
2022. jan. 13. 18:35
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki?
2022. jan. 13. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan milyen állás lenne? Szerintem nem nagy baj, ha néha megismétled a szavakat.
2022. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jelentkezz, interjúzz, aztán meglátod, zavarja-e őket. Előre kár ezen idegeskedni.
2022. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit más zavar és más mértékben. Ha egyik helyen nem vagy szimpi, máshol még lehetsz.


Olyasmi miatt nem érdemes aggódni, ami lehet, hogy ott sincs. Biztos vannak mások, akik nálad többet is ismétlik magukat.


Olvasással, a szókincs fejlesztésével és azzal, hogy kimondottan figyelsz rá, hogy minél választékosabban fogalmazz lehet javítani a szóismétlésen, de túlzottan ne aggódj miatta!

2022. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!