Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt létére hogy lehet...

Felnőtt létére hogy lehet valaki ennyire igénytelen, mint egy taknyos kölyök?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mit várok ettől a kérdéstől...

TLDR Itt ül a hátam mögött a vonaton egy 40-50-es nő, hangosan trécsel, de kb fél percenként szivja agyalapig a taknyot az orraból. Olyan hangosan szürcsög, hogy rendesen zavaró.


Előbb szálltak fel, persze pont ide ette őket a fene. De hát kibirom, mindjárt leszállok úgyis, meg el is ülhetnék. De bakker, miért nem tud valaki felnőtt módra létezni. Kifújni az orrát.

Nem akarok feltételezésekkel élni, de hirtelen az is eszembe jut, hogy a gyerekeimnek amikor orrkifújás téma volt, akkor a wc utáni kézmosás, fenék törlés, stb is még téma volt. Akkor vajon neki is? Mondjuk mindegy, csak az legalább nem látszik / hallatszik, nem olyan zavaró mint ez.

Nagyon idegesítő.

Ti mit tennétek? Ezek jutottak eszembe


2022. jan. 13. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Elülök, leszállok, vagy valamilyen módon eltávolodok tőle akkor is, ha ez kényelmetlenség
Figyelmen kívül hagyom
Rászólok, hogy "néni, nemá!"
Szó nélkül adok neki pár zsepit, hatha veszi a lapot
Pofán vágom
Nagymonológot kezdek el fennhangon mondani a témáról és annak fontosságáról a társadalmi együttélést hangsúlyozva
Bemószerolom a kalauznál, hogy tuti covidos, le kell szállítani
24 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

A szavazás alapján akkor egy hosszabb úton akár végigvándorolnátok a vonatot abban a reményben hogy a hátralévő időre már nem ül a közelbe egy kretén sem? És ahányszor megtörténik (mondjuk egy BP-Nagykanizsa személyvonaton például csak minden harmadik megállóban) akkor konfliktuskerülőn békében saját magadból áldozva oldanátok meg a legtöbben?


Már leszálltam, de nem ültem el. Kicsit szörcsögtem a nyálammal én is minden szipkázás után de kb 5 perc alatt megúntam (észre sem vette, vagy ignorálta)


Ez amúgy a dolgok normális menete szerintetek? Mármint elülni?


Szerencsére nem helyjegyes vonat volt és szabad hely is volt még, szóval lehetőség volt rá. De ez nem mindig van, vagy csak kényelmetlen fél-egy órát ácsorogni egy neveletlen miatt.

2022. jan. 13. 19:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem kicsit se izgat, nem mozdulok meg fulhallgato nelkul
2022. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Oké, undorító, de ez miért akkora dolog, hogy kérdést kell róla kiírni? Látunk ilyet mindennap. Menjek oda hozzá megtörölni az orrát, vagy mi a kérdés lényege?
2022. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Erről kérdést kiírni bazze...legközelebb arról fogsz ide rinyálni, hogy a buszon melletted álló kisgyerek túl hangosan rágózik és hogy mekkora taslit adj neki? Olyan vagy, mint egy rigolyás vénasszony.
2022. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaja, az első mondatot sem sikerült megérteni a leírásból, úgy látom. Szóval legközelebb szövegértésről kellene, hogy kiírjak kérdést, bár kétségtelenül akik megértik, nos valljuk be, nem nekik / róluk szólna. Tipikus és általam egyre jobban elítélt hozzáállás, megközelítés, mentalitás, hívjuk ezt bárhogy (például gyk-nak) az hogy a kérdéstől független módon a kérdező személye lesz a válasz célja. A másik hasonló amikor a kérdés önmaga - nem az értelme - kerül a figyelwm központjába. Felteszem azért, hogy a gondolkodást vagy esetleg együttérzést kiváltó részeket ignorálni lehessen.

Nálad mintha a metszet jelenne meg, mindenesetre köszi a válaszodat, ami inkább csak egy beszólás, mintsem egy válasz kedves 4-es.

2022. jan. 14. 05:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, más a kultúrája. Például Japánban mindenki szívogatja az orrát, az úgy illedelmes, mert ha zsepibe fújod, az undorító.
2022. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na remek, pénteken szabin voltam, itthon pihentem, ma reggel már éreztem, hogy valami nem oké. Így estére meg belázasodtam. Nem sok, 38.1 de hát na 😕

Persze közel sem biztos, hogy a szürcsögőtől kaptam el valamit. De lehet. Menjen a fenébe. Hétfőn csinálok tesztet is

2022. jan. 15. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt azert nem mondanam laznak 😅 kicsit hipochondernek tunsz. Barhol elkaphatsz barmit a tomegkozlekedesen, boltba, meloba vagy barhol. Meg gondolom maszkba volt a szipogos. Ha konnyen elkapsz mindent erositsd az immunrendszered
2022. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!