Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett szokás kamu kérdésn...

Miért lett szokás kamu kérdésnek titulálni a mások által kitett kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nem egyszer volt olyan, hogy ki írtam egy kérdést írtam hozzá történetet ès megjelentek olyan hozzászólók aki szerint csak is kamu lehet. Mások kérdéseinél is látom, hogy megjelennek ezek.

Ha szerintük kamu a kérdés akkor minek foglakoznak vele?



2022. jan. 16. 21:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%
Mert sok az idióta az oldalon akik nem értik a kérdést. Vagy pedig azt hiszik, hogy minden kérdést ugyan az az ember ír ki. Nem tudják, hogy az oldalt egész Magyarországon használják ami több millió ember. Két hasonló kérdést csakis ugyan az az illető írhat ki.
2022. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem azzal kapcsolatban is vannak fenntartásaim, hogy az emberek 70%-a nem képes a KÉRDÉSRE válaszolni, hanem a kérdezőt minősíti vagy beleáll egy másik hozzászólóba.
2022. jan. 16. 21:37
 3/44 anonim ***** válasza:
95%
mert tényleg sok a kamu kérdés. és ha már elolvasta az ember és észreveszi, hogy ez egy grafomán lányka, vagy egy unatkozó troll alkotása, akkor be is írja, hogy így látja.
2022. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Mert néha olyan elvarázsolt történetekkel állnak elő egyesek, hogy tényleg nehéz eldönteni, valós-e a kérdés, vagy csak egy unatkozó gyerek írogat, és ha utóbbi, akkor meg mi értelme őszinte választ írni.
2022. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
65%

Igaz, vannak kamu kérdések, de nem mind az, és elég szánalmasnak tartom, hogy egy tök hétköznapi kérdéshez is odaírják vagy hárman, hogy "kamu"

Nem értem, ettől szebb lett a napja, vagy mi?

2022. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert vannak itt 0-24 ben gyakorin élő emberek és ők minden kérdésre válaszolnak és azt hiszik mindenkit már megismernek kérdés leírása alapján.
2022. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
De ha látják, hogy kamu a kérdés akkor minek válaszolnak rá? Ha nem kapnának ezek a kérdések választ akkor előbb-utóbb eltűnnének a kamu kérdés gyártók.
2022. jan. 16. 21:45
 8/44 anonim ***** válasza:
90%

Mert tény, hogy vannak kamu kérdezők, és tény, hogy vannak akik egymás után öntik az oldalra a kérdéseiket.


Egyszer csináltam a 30 napos pontokból egy statisztikát, amiből az jött ki, hogy konkrétan 2-3 kérdező írta ki a a kérdések 15-20%-át és a "top 10" felhasználó a kérdések 50%-át.


És egy kamu kérdező rendelkezik 2-3 regisztrációval is, ez is bebizonyosodott már sok esetben amikor bele kavarodtak a felhasználók közötti váltogatásokba.


Ráadásul érezhetően esett évek óta az oldal színvonala. Egyszerűen nem igaz, hogy több millióan használják, mert gyakorlatilag van egy kemény mag aki az oldalt élteti és kész.

2022. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
91%

Én azért válaszokok, mert igyekszem jelezni a többiek felé, hogy tök feleslegesen ölik bele az energiáikat a válaszadásba.


Mert hiába érvelnek órákon, oldalakon keresztük a kérdező akkor is megvezeti őket. Aztán ha megunja, akkor kiírja a kérdést újracsomagolva.


Plusz én szeretek segíteni. És rohadtul dühítő, amikor próbál az ember segíteni, támogatni a kérdezőt, tanácsot adni, de nem együttműködést kap, csak üres siránkozást, rinyálást.


Mert a kérdezőnek esze ágában nincs változni, a kérdése csak segélykérésbe bújtatott panaszkodás. És mire ezt felismered, már bele öltél csomó energiát.


Majd azt látod, hogy hiába bármi tanács, erőfeszítés, másnap ugyanúgy felteszi a kérdést és ugyanott tart ahol.

2022. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%

#7 lol szerinted azért maradnak, mert valaki beírta nekik, hogy kamu?


amúgy nyilván azért válaszolnak rá, mert elolvastál és elment vele idejük, pedig egy normális kérdést akartak olvasni, nem az irodalom szakkört.

2022. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!