Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szembesül nap mint nap...

Más is szembesül nap mint nap azzal a ténnyel, hogy vannak emberek akiktől örökre köszönünk el?

Figyelt kérdés
Pl egy költözéskor az adott városban lévő kozmetikustól, egy utazás során a pincértől stb. Engem ez egyre gyakrabban foglalkoztat és kb előre “gyászolok” egy csomó mindent
2022. jan. 17. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De fura, nem gondoltam volna, hogy mas is gondolkodik igy. Ram regebben volt ez jellemzo, ma mar azokat “gyaszolom”, akikkel lehet sose fogjak keresztezni egymast az utjaink, pedig lehet nagyon jo baratok, ismerosok lennenk.
2022. jan. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A régi kollégák ilyenek, költözéskor mi nagyon örültünk a férjemmel, hogy kikerülünk abból a közegből végre. 😄
2022. jan. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attóól függ, hogy mennyire vagy lelkis, vagy épp mennyire szoktad meg az állandó változást. Ha az utóbbihoz hozzászoktál, akkor nem vág földhöz.
2022. jan. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Persze. Már gimis ballagáskor tudtam, hogy akármennyi próbálok majd kapcsolatokat fentartani a kb 100 évfolyamtársamból biztosan nem látok soha többet 70 embert, a maradék 30-al meg még 1-2x találkozom osztálytalálkozókon ha eljönnek.


3-4 emberrel fogok önmagamtól találkozni és velük is valószínűleg csak egy adott pontig. 40 felett már lehet velük sem.


Szóval ja, furcsa.

2022. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!