Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérdés a gyökerekről (?)

Kérdés a gyökerekről (?)

Figyelt kérdés

Az válaszoljon, aki úgy látja, sok gyökér, idióta, fennhéjázó vagy arrogáns ember veszi körül.

Szóval észrevetted, hogy sok ilyen ember van. Törekszel arra, hogy rád ne lehessen ezeket a jelzőket mondani?


2022. jan. 19. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Nem.
Igen.
Igen, sőt büszke vagyok rá.
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Mivan?
2022. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki velem gyökér azzal én is az vagyok.
2022. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hanna S ***** válasza:
Úgy mint a 2-es máskülönben igen.
2022. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem egyértelműen tettem fel a kérdést. Ha mégsem, kérlek, világíts rá, mit nem értesz.
2022. jan. 19. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy viselkedek másokkal, ahogy szeretném, hogy velem viselkedjenek, viszont nem törekszem semmire, mert őszintén nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások. Van kb. 10 ember a bolygón, akinek érdekel a velem kapcsolatos véleménye.
2022. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5: Az első mondatod az aranyszabályként is ismert a Bibliából (Mt 7,12; Lk 6,31).

[link]

[link]

2022. jan. 19. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!