Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kellett volna erre...

Hogy kellett volna erre reagálnunk?

Figyelt kérdés

Kedden egyik haverommal késtünk vagy két órát a gyakorlati óránkról (okj képzés). Beérve kérdezte a tanár, hogy minek késtünk. Mondtuk, hogy késett a busz.

Nem hitte el, hogy mindkettőnknek egyszerre késett, mert nem egy helyen lakunk.


Leültünk, mert nem tudtuk mit csinálni, minden hely el volt foglalva a teremben, és az egyik csoporttársunk megkérdezte tőlünk, hogy ti csak ott fogtok ülni?


Mi erre nem mondtunk semmit, mert 1, mi köze hozzá

....2, ha azt mondjuk, hogy nincs hely, akkor meg úgyis jött volna a válasz, hogy ha időben jöttetek volna, akkor lenne?


Ha beszolnak zavar, hogy nem tudom egyből mit kéne mondani, illetve, hogy franc akar veszekedni.


Szerintetek bunkó volt a csoporttárs, mi meg bénák vagyunk.



2022. jan. 21. 10:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*?
2022. jan. 21. 10:54
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberrel többször fordul elő, hogy utólag jut eszébe frappáns válasz és mérgelődik, hogy hú de megmondhattam volna, mint az, hogy ott helyben tud valami ütőset beszólni. :)

Csoporttársadnak csak magához van köze, másik ember szabályozgatása az nem jó út. Nem bunkó volt, inkább idióta, házhoz ment a pofonért, mert a lehetséges válaszok a mi közöd hozzá; foglalkozz a saját dolgoddal; vagy a menj a qrvaanyádhoz pattogni válaszok közül bármit megkaphatott volna.

2022. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Hát, igen, ezek jogos válaszok lettek volna, de akkor meg jött volna a többitől is a visszavágás, hogy nekünk is dolgoznunk kell, ti meg ultok, meg amúgy is kesetetek. De nem értem én sem, hogy miért foglalkoznak a másikkal. Ez a csoporttárs állandóan mond mindent, mindenkinek, figyelemhiányos.
2022. jan. 21. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyen g*cibuta dolgot kérdezni, hogy "ti ott fogtok ülni?"? xD


Nem ember, bejöttünk a gyakorlatra aztán mint a ki smacskák rafekszünk a radiatorra melegedni.

Mi a f*szt csinalnal óran, ha nem ülnél?


Ez az érzékeltessük veletek, hogy így is kínba vagytok legyetek méginkább...


Nem kell vele foglalkozni.

Bemehettek amúgy igazolast kérni a cégtől, hogy késett a jaratuk aztán órakezdetkor odaadni a tanárnak, hogy minden gyakorlatos lássa.

2022. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, hogy dolgozni kell gyakorlaton, de arra nem egy másik, veletek egy szinten lévő diák utasítja. A képzési szabályzatban van, amit te aláírtál, tehát te majd tudod, hogy csinálod-e vagy sem, illetve ha nem akkor annak te viseled a következményeit. OKJ az csak felnőtteknek van, tehát te is és a beszólogatós is maga ura. Ott az oktató, az felel az óráért, az oktatásodért, ő az iskola oldaláról majd eldönti, hogyan értékeli azt az üldögélést (lesz@rja szerintem, nem ettől dől össze a világ).

Lényeg, senkid neked az osztálytársad és te is neki, ez a típusú beszólogatás átlép egy határt.

2022. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Bizonyos nézetben ő is meg ti is bunkók voltatok. De csak mert kérdezted...

Amúgy leszrom, ha késel késs rendesen! A sztori alapján éhez tarottátok is magatok. Az ok igazából mindegy, részlet kérdés. Hogy ő megkérdezte a nyilvánvalót az meg az ő IQ szintjét írja le.

Arra a válasz 42 is lehetett volna, vagy egy egyszerű igen. De az is jó amit tettek.

2022. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utána zavarunkban (a tanár is nézett minket, az is olyan beszologatos típus) felálltunk, hogy akkor történjen valami, kérdeztük a tanárt, hogy akkor mi legyen, hogy tudnánk becsatlakozni...válasz erre : nem tom'.... egyébként már bánom/bánjuk, hogy felálltunk, mert ez meg úgy jön le, mintha azért mozdultunk volna meg, mert nekünk lehet dirigálni.

Ezeket olvasva, tuti, fogykosnak gondol az olvasó, de bízom benne, hogy értik sokan, mi zavar ebben a szituban igazán.

2022. jan. 21. 13:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy fodrász tanulók vagyunk, és legtöbbször állunk. Csak nem volt már annyi baba, meg asztal, aminél dolgozni tudtunk volna. Többen vagyunk, mint ahány hely:/
2022. jan. 21. 13:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondoltalak fotykósnak, ne találgatózz:)

Lehet így fogjátok egymást furkálgatni, meg beszólogatni amikor dolgoztok egy nagy fodrászatban, a gyakorlati óra tényleg felkészít az életre:DDD

A pattogós osztálytárstól miért nem kérdeztétek meg, hogy ha zavarja, hogy ültök de nincs baba akkor az ő fején gyakorolhatnátok-e? :p

2022. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 én szabóra vagy keramikusra gondoltam. Azoknál sincs mindig elég hely.
2022. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!