Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezekről a nevekről milyen...

Ezekről a nevekről milyen tulajdonságok jutnak eszetekbe?

Figyelt kérdés

- Jocelyn.

- Thalia.

- Kathleen.



2022. jan. 21. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
A Jocelynről egy anyáskodó ember jut eszembe aki könyvmoly, a Thalia egzotikus, titokzatos, a Kathleen pedig valamiért kurvás számomra
2022. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
A Thalia-ról az autó, a Kathlen-ről egy kétkedő valaki.
2022. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jocelynről Clary Fairchild anyja jut eszembe. A sorozatban nem volt szimpatikus nekem, a könyvet még nem olvastam, de tervben van.

Thaila-ról egy gonosz személyiség.

Kathleenről pedig inkább két ellentétes szemilyiségű ember.

2022. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jocelyn nekem is kedves, törödő, nyitott személyiségű karakter lenne. Kicsit talán elvont, a saját fejében kapandozó, bohókás személy lenne. Esetleg szeretne sütni, vagy valamilyen gyógyító/orvas/nővér lenne. (Olyasmi mint Luna a Harry Potterből,vagy Lujanne a Sarkányhercegből)

Thaila egy erős, önbizalommal teli, bátor személy lenne, aki talán néha bunkón viselkedne, és gyakran bajba keveredne. De a szeretteit megvédené bármi áron. (a Percy Jackson Tháliájára vagy az Arcane Vire emlékeztet)

Kathleenről egy varázsló vagy harcos jut eszembe, aki visszahúzódó, nehezen bízik meg emberekben. Bérgyilkosnak is eltudnám képzelni. (a Grishaverzumból Inej jut róla eszembe, vagy esteleg Feketeözvegy a marvel filmekből)

2022. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!