Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen színű a szemem?

Milyen színű a szemem?

Figyelt kérdés

Sry, de nem a legjobb minőségűek a képek!

Azért remélem látszik vmi:


[link]


[link]


[link]


[link]



2022. jan. 22. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Zöld
Kék
Más (leírom kommentben)
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen van, csak én nő vagyok.

Én zöldes-szürkét mondok rá, de nálad az egyik képen kékes beütést is látni.

Legyen ZÖLD :)

2022. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Centrálisan heterokróm szemed van. Belül barna, kívül zöld és kék vagy szürke?


Nekem is centrálisan heterokróm a szemem.


Amúgy szép szemed van.

2022. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ződ vagy mopre!
2022. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöld színű, gyönyörű árnyalattal!
2022. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

A bal szemed felett a homlokoddal mi lett? 😯 🙊 Egy barna foltocska van a homlokodon. Minden ok? Illetve olyan mintha pityeregtél volna. Mintha könnyes lenne a szemed és a könycsatornád is enyén kipirosodott. Olyan mintha könnyezés után lennél. Vagy csak van valami allergiád?

2-es vagyok. Feltűnt már először is csak nem mertem megkérdezni, de a barna foltocska csak most tűnt fel.

2022. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szavazatokat, meg a válaszokat!


#5. Minden ok! 😸


Nem célzottan a szememről készítettem ezeket a képeket, hanem ezek sima fényképek voltak és kivágtam utólag a szemem.


Az egyik képnél, mielőtt készült poros helyiségben voltam.


De igazából mindig, minden képen nagyon rózsaszín, vagy enyhén piros a könnycsatornám.

Az a folt meg így tényleg elég furcsán néz ki… Mivel vékony vagyok, ezért enyhén látszódnak a koponyám formájának tökéletlenségei és az egyik szemöldököm felett van egy nagyon minimális “horpadás”, ami igazából nem is szokott látszani… Csak ezen a képen pont úgy sütött rám szemből a nap, hogy így vetődött rám az árnyék és hát ja, képen tényleg furán néz ki.

De szerencsére alap esetben, ennél sokkal kevésbé észrevehető.

2022. jan. 23. 01:12
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Oh ok. Azt hittem könnyes a szemed amin mind a két szemed le van fotózva de csak a nap miatt olyan mintha az alsó szemhéjad közepén könny gyűlt volna össze. Egyébként a portól simán lehet olyan a szemed. Azt már nem kérdezem hogy mit kerestél egy poros helyiségben mert udvariatlanság lenne, bár öszinten furcsáltam, de ha olyan a szakmád akkor bármi lehet épitkezés, régi elhagyatott kastély amit fotóztál fotósként, mert vannak ilyen kastelyok vagy felujitas előtt lévő epület vagy a magyarorszagi vadnyugati varos muzeum bar ott szerintem nincs por, vagy filmes szakma ahol gyakran kell porolni a ruhakat, cipoket egy-egy jelenetnel es stb es stb.

Akkor a barna folt por es azert olyan szigorú azon a tekinteted mert a napocska arra mosolygott.


De a kérdésre a helyes válasz a szemed színét centrális heterokrómiának nevezik. Nézz utána.


[link]

2022. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Zűd.
2022. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!