Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magázáson döbbentél már meg,...

Magázáson döbbentél már meg, mert fiatalnak gondoltad magad?

Figyelt kérdés

Mondjuk 30-40 között vagy mégis rosszul esik hogy olyan emberek akikkel te szubjektíven úgy érzékeled hogy egy korosztály vagytok most magáznak, te meg így furcsán érzed magad hogy ez most mi?


Hogy olyan mintha belül a te órád sokkal lassabban járna és te nem érzékeled hogy a "külső óra" ahogy mások mérnek téged az sokkal gyorsabb.



2022. jan. 22. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Csal gyerek, akinek a tanára lehet ennyi idős, és a barátai szülei,de brrr


Egyidős volt evfolyamtarsam volt, 24 évesen munkahelyemen, kis szaküzletben. szerintem vannak bajok nála az emeleten.


Ugyanakkor attól is függ, milyen helyzetben. Hivatalos helyen nem biztos, hogy meglepő és kiakaszto

2022. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, hálistennek nem Mo.n élek, itt nincs magázás
2022. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Akkor fogsz igazán hátast csinálni, amikor anyányi szemrevaló csajok lebácsiznak (vagy néniznek). Soha nem felejtem el azt a napot!:(

A magázódással nincs bajom, olyan helyen dolgozom, ahol ez követelmény, így csak megszokás kérdése.

2022. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is magáztak már nálam idősebb emberek, nem hivatalos helyen, pedig 18 vagyok
2022. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 16 voltam amikor egy óvodás csókolommal köszönt
2022. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Èn azon szoktam csodálkozni, hogy a nyugdìjasok ès a húszèvesek is letegeznek. 41N
2022. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

6

És miért baj az neked?

Vagy szeretnéd, hogy csókolommal köszönjön egy 20 éves?

2022. jan. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szeretnèm.
2022. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen sokszor csókolommal köszönnek a felnőtt férfiak, sokszor a velem egyidősek is (22 éves vagyok). Az idős bácsiktól megszoktam ezt, hisz az ő korukban ez volt a divat, a kisgyerekeknél is elnézem ha magáznak engem, de a fiatalabb/középkorúaktól ezt nem várnám, ilyenkor mindig egy 70 éves mamának érzem magam :D
2022. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!