Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mentálisan mi lesz az eredmény...

Mentálisan mi lesz az eredménye ha valaki tényleg csak a munkahely -otthob viszonylatban mozog, soha sehova nem jár (der szó szerint) és ez az álaot évek óta így megy?

Figyelt kérdés

Ennek mi lesz a vége mentálisan? Munkahely-haza, munkahely-haza. Ezen túl semmi, max a legközelebbi közért, meg a posta. Hétvége meg otthon és pont.


Ennek mi lesz a vége mentálisan?

Az illető akiről szó van már most is alig beszél, csak morog, és úgy egyáltalán a „mindenki hagyjon békén „ állapotban van.


2022. jan. 23. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen vagyok. Csökken a komjunikáció, az ismerősi kör, ha baráti körbe kerül, nem tud velük mit kezdeni, érdektelenség, empátia hiány.
2022. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ez vagyok.
2022. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és igen romlani fog a kommunikációs készsége, feszültebbé válik ha társaságban kell lennie.
2022. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszükül, depressziós lesz
2022. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
KIőt gondolom semmi nincs. A munka az kell, lehet elmenni más helyre ugyan de ott miben lenne más a helyzet semmiben...
2022. jan. 23. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában tűnt fel, hogy én is így élek lassan 6 éve. Magamon azt vettem észre, hogy nőként elhanyagoltam magam, már nem volt fontos, hogy csinos ruhákba járjak, hogy figyeljek magamra. Híztam 30 kilót, többnyire melegítőt viselek ( csak akkor nem ha dolgozni megyek).Fodrászhoz nem járok ( mondjuk sajnálom is a 130 fontot) így én befestem, de vágni nem tudom. Bár nem omlottam össze, mert valahol még élveztem is, hogy otthon olvasgatok, netflixet nézek, de nagyjából kimerült ennyiben. Most viszont már zavar, hogy elvagyok hízva, hogy nincsennek baráti társaságom. Nem is olyan régen döntöttem. Elkezdtem diétázni, és tervezem a végleges hazaköltözést Magyarországra. (Angliában élek lassan 10 éve) Otthon újra normálisan akarok élni, barátokkal, családdal.

36/N

2022. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Okos ötlet hazajönni.
2022. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Alapjáraton az ilyen életmód még nem csinálna nagy gondot (én is így élek szinte) de a te ismerősödnek alapjáraton mentális baja van.
2022. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Csökkennek az ingerek (emiatt beszűkül a komfortzóna), összességében a másokkal folytatott kommunikáció is, ezzel együtt sajnos a kommunikációs készség is romlik. Ha társaságba kerül, akkor először nem is tud mit kezdeni a helyzettel, ettől pedig kialakul egy plusz frusztráció.

Tapasztalatból szólva, könnyű belesüppedni ebbe az állapotba, de annál nehezebb kijutni belőle. Főleg, ha a depresszióig jut el az ember.

2022. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok
2022. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!