Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett a mai 18-19 évesekkel?

Mi lett a mai 18-19 évesekkel?

Figyelt kérdés
Mégis mi lett a társadalommal?,manapság már nem lehet normálisan, normális módon, normális témákról elbeszélgetni, mert csakis mások kritizálása, ki hogy itta le magát, vagy hogyan drogozott be, és melyik buliba volt a legrészegebb kategóriákból válogathatunk, már nincs tényleg olyan hogy lenne egy társaság akikkel sokat nevetni, beszélgetni és programokat szervezni lehetne?, akikben van némi felelősségtudat is?, én 17éves lány vagyok, és nap mint nap ezekkel találom magam szemben, ti mit gondoltok erről, mi a veleményetek? :)
2022. jan. 24. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen is így volt. Illetve most is vannak más beállítottságúak, csak meg kell őket találni.
2022. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem drogos vagy alkoholista, az általában weeb, kpopper, keresztény vagy ambíciózus, céljait kergető ember. Túl sokan nihilisták. Túl sok embertől hallottam, hogy meg akarja ölni magát, mert értelmetlen az élete. 19/F
2022. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Szokásos "miért a mai generáció", és "én nem olyan vagyok mint a többi" kérdés.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=mai+fiatalo..

Tessék, vagytok még egy páran, alkossatok messenger csoportot.

2022. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez megy, jajj ezek a mai fiatalok... Aztán akik ezt mondják, pár évtizeddel korábban pont rájuk mondták.
2022. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig minden generációnál ezt mondják. Mikor te voltál fiatal, akkor is.

Amúgy meg mindig léteznek normális emberek is, csak meg kell találni őket. Fiatalok között is.

2022. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nem a mai tizenévesek jellemzője. Én 31 vagyok és gimiben többek közt azért nem voltak barátaim, mert az osztálytársaimmal csak a piáról, cigiről, buliról és a divatról, sminkről lehetett beszélgetni, meg hogy júj hogy néz ki ez meg az. De értelmesek is ugyanúgy vannak, mint akkor csak meg kell találni őket. Előfordul, hogy más közösségben fogsz magadhoz hasonlót találni, nem pedig ott, ahová random bekerülsz pl. osztály, lakótelep.
2022. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, úgyhogy döntsd el, ez elkeserít vagy megnyugtat:

A mi időnkben pontosan ugyanez volt.

2022. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár éve ballagtam gimiből, és a "mi időnkben" is ez ment. Sőt, már elsős gimisként ez volt a téma sokaknál, pedig válogatott osztály voltunk. Bár nem a legegyszerűbb, azért találni üdítő kivételeket is ebben a korosztályban, bár messze nem ők a leghangosabbak.
2022. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!