Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom valahogy javítani az...

Tudom valahogy javítani az írásképemet?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy olyan csúnyán írok, hogy csak saját magam tudom ezt elolvasni. Nem olyan módon írok, hogy szinte, csak egyenes vonalakból áll, hanem nagyon egybehúzom a betűket. Nem szoktam felemlni a kezem, ha ékezet van, hanem csak az utolsó betűből kihúzom. Ezz valahol lehet gyakorlni, hogy szebb egyen?

2022. jan. 25. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj lassabban és figyelj oda, hogy szépen írd a betűket (ahol kell, emeld fel az íróeszközt vagy kerekítsd a betűket). Egy idő után gyorsabban is fog menni és nemis kell nagyon odafigyelned rá.
2022. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
javitsd a finommotoros kepessegeidet. fuzz gyongyot, varrj kezzel, horgolj, barmi amihez pontos, finom mozgasok kellenek. persze ez nem az expressz mod, de olyan nem hiszem hogy van. az agyadat kell megtanitanod arra, hoy finoman mozgassa a kezedet es az ujjaidat
2022. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem a kalligráfiát gyakorolni. Messze vagyok a művészi szinttől, de olvashatóbb az írásom.
2022. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlással és odafigyeléssel.
2022. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás. Nekem egy barátnőm mondta, hogy írjak egy oldalt minden nap, ami eszembejut tök szabadon, mindegy miről. És engedjem szabadra a kezemet. És ahogy így hagyod hogy folyjon az írás így észervezsed a részleteket, hogy mi akadályoz, hogy pl milyen szögben tartod a kezed stb. Szóval így csináld és figyelj a részletekre. Szerintem amúgy elég élvezetes is ezt csinálni. Furán meg is gondolkoztat. Kicsit nekem ilyen meditáció félé érzésem is volt.
2022. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!