Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a diplomás...

Miért van az, hogy a diplomás (nők) szexuálisan/kisugárzásra is általában vonzóbbak?

Figyelt kérdés

Akárhány szép arcú/formás mellű/erotikus kisugárzású nőt nézek facebook-on mindig látom, hogy diplomája van. Nyilván vannak kivételek pl. fodrász/pultos/ALDI kasszás stb. csajok is akik között is vannak szépek, de ők is valahogy legtöbbször "csak" szépek és nincs meg bennük az az erotikus kisugárzás, ami megfogna különösen, hogy egy fél nap után is rágondolj.


Biztosan nem értitek, de ha példával illusztrálnám, akkor Bogdányi Titanilla és Lola lenne a diplomás, sikeres és erotikusan kisugárzó érzelmes felderítetlen titokzatos szépség:

[link]

[link]

(rengeteg ilyen kaliberű lány jár egyetemre és diplomás)

míg Zimányi Linda lenne a jellegtelen tucatsablon faluszéli pultos szépség:

[link]

Vagyis aki lehet vizuálisan szép, de nincs benne semmi plusz kisugárzás, semmi varázs, semmi érzékiség.


És ezek a jelzők - tapasztalatom alapján - szinte mindig diplomás csajokra jellemző.


Pasikra nem tértem ki, de egy borostás jóképű magas pasi is általában gépészmérnök/szoftverfejlesztő míg egy autószerelő szintén lehet macsó vagy izmos de látni rajta, hogy nyers szakmunkás pali.


Mi lehet ennek a pszichológiai magyarázata? Vagy én vagyok fordítva bekötve?



2022. jan. 26. 20:02
A kérdező szavazást indított:
Igazad van, ez azért lehet így, mert genetikailag is jobbak így az okosság mellett a szépség is jellemző rájuk
Igazad van, de semmi köze a genetikához. Egyszerűen a tanult emberek lehet, hogy kifinomultabban tudnak viselkedni.
Félig-meddig igazad lehet, de ez nagyon változó (megindokolom miért).
Nem sok igazság van ebben. Legalább olyan arányban vannak bumfordi diplomás csajok, mint középfokú végzettségűek
42 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk Zimány Linda pont diplomás.
2022. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

#1: Látom sikerült megfogni a lényegét. Most a kisugárzásra gondolok. (amúgy egy igazi kálvária volt neki a diploma)


Akkor mégegy példa:

A Be Social CEO-ja Forgács Mariann:

[link]


vs


restingbitchface Debreceni Zita:

[link]

2022. jan. 26. 20:07
 3/32 A kérdező kommentje:
Zongorázni lehet a különbséget melyik lenne szenvedélyesebb az ágyban.
2022. jan. 26. 20:08
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom. Zimányi konkrétan tényleg jogász. Talán itt te is belátod, hogy elbukott a hipotézised.
2022. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
28%

Még mielőtt jön valaki azzal a fals magyarázattal, hogy "mer a diplomás csajoknak nem kell kapálnia a fődeken" mondom, hogy erős összefüggés van, a "genetikai szépség", a tetszetős arc, és az értelmi-szint között.

Apukám kifejezetten csúnya férfi volt, anyám tényleg ez a 10/2-es igazi plötty testű nő, 8 általánossal, én meg már kislánynak is eszméletlen sokat dícsért szépség voltam. Most gondolkodom a 2. diplomámon...

Ezt lehet magyarázni a megfelelő szemtávolsággal, a kifejezetten szimmetrikus arccal, stb, de úgy amúgy is ránézel valakire, és megmondod hogy na, ez most esélyesen pl jogász csaj, vagy a CBA-ban felmosó, mert épp milyne értelem süt le a szeméből.

Ennek ma azért nincs nagy szaktudománya, meg elítélik ezeket, mert valami ilyesmivel foglalkoztak anno a csúnya gonosz nácik is, és ez sarlatánság ma már.

2022. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Debrecninek is van diplomája. lol
2022. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#4: Konkrétan több ideig járt egyetemre, mint amennyit éltek a dinoszauruszok.

[link]

Érdekes pont az ő diplomájával érvelni.

2022. jan. 26. 20:10
 8/32 anonim ***** válasza:
40%

Mert elégedettek magukkal. Sokat jelent.


Sajnos ma Magyarországon többnyire az nem megy egyetemre, aki buta hozzá, nagyon kevés ember van arányaiban, aki azért tanul szakmát, mert tényleg arra vágyik... Emiatt jellemzően marad bennük egy tüske, arról nem is beszélve, hogy bármennyire is divatos a félmilliót kereső villanyszerelőkkel jönni egy bölcsész fizetésével szemben, a női (nők által gyakrabban választott) szakmák zöme jelentősen alulmarad fizetésben egy diplomás munkakörhöz képest, ami szintén ronthat az önbizalmon.


Nekem legalábbis ez a tippem

2022. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"és megmondod hogy na, ez most esélyesen pl jogász csaj, vagy a CBA-ban felmosó, mert épp milyne értelem süt le a szeméből"


Konkrétan erre gondolok! Zimányi meg Debreczeni meg pont az ellenpélda, de én is jó hülye vagyok, hogy pont őket hoztam fel. Csak hirtelen nem jutott eszembe más ismert resting bitchface tucatsablon szépség.

2022. jan. 26. 20:12
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Az ember gondolatvilága kiütközik az arcra. Ezért van az is, hogy az utcán nevelkedett gyereken látod, hogy kemény, de gondviselt. "Eye of the tiger"
2022. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!