Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ilyen rosszindulatú...

Hogy lehet ilyen rosszindulatú néhány ember?

Figyelt kérdés

Munkahelyen egyik kolléga mindig arról szokott beszélni, hogy ő mennyit szenvedett az életben és én mindig sajnáltam őt, mert tisztességes, jó embernek ismertem meg.

De amikor én lettem beteg egy komolyabb bajjal és egy másik munkatárs sajnált, hogy milyen fájdalmaim vannak, meg mennyi gyógyszert kell szednem(4 fajta vényre felírt gyógyszerről van szó, nem magamtól mondtam, hanem mert kérdezte), arra ő: mit kell sajnálgatni, fiatal, mi baja lehet, biztos kamu, csak sajnáltatja magát, csak lógni akart, bezzeg engem senki nem sajnált, mikor nekem volt bajom stb.


2022. jan. 27. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok az emberi selejt a számok törvénye minél több ember annál több.


Az szívás, hogy mivel munkahely kerülgetheted egész nap a legjobb az lenne ha nem kéne többször ilyen ember közelébe menni.


Család, iskolai, neveltetés, média szociális közeg biztosan nagyban közre játszik. Megváltozni nem fog jó irányba, de még lehet rosszabb a figura..

2022. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Mo.-n élünk, azért. Másrészt a vallásfanok nagyon brutálok szoktak lenni.
2022. jan. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ez nagyon érdekes amit írtál pont előbb néztem vissza válaszomat vallással kapcsolatos témánál, pirosba raktak szépen pontozás terén.


Van benne valami meg a történelem sem szűkölködik vallási alapon történő öldöklésen mi egy más.


De a vallásfanokat nem tudom hogy kötötted most ide a kérdező kérdéséhez?

2022. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egoizmus dúl benne ezerrel.Egyébként ne számíts sok jóra az ilyen folyton panaszkodó emberektől,általában az a céljuk,hogy másokat is a saját szintjükre húzzanak le,és előkerülhetnek ilyen rosszindulatú megnyilvánulások is,amit írsz.Vannak emberek,akik ugyanúgy sokat szenvednek/szenvedtek az életben,de ők erősek pszichésen,ezért keveset panaszkodnak.
2022. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!