Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha esetleg nem...

Mit csináljak ha esetleg nem vicces?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amúgy ez nagyon fura kérdés, de csak velem van ilyen, hogy ha valaki próbál vicces lenni és erőltetetten nevetek, hogy ne bántsam meg. Mert ez nagyon gyakran szokott velem előfordulni velem… Nem azt mondom, hogy nincs humorérzékem, mert ha valaki jó poént mond, persze nevetek, de ha nem akkor meg nem tudom. Pl: Család, barátok, esetleg lányok.

Már kezdem unni. Lehet, hogy unalmasnak fognak gondolni, de mit csináljak, hogy ne érezzem rosszul magam miatta?



19 F


2022. jan. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam kamuból nevetni, ha valaki próbál vicces lenni, és nem akarom megbántani vagy jó benyomást akarok kelteni (pl főnök előtt) de családtagok, barátok előtt sose csinálok ilyet. Ha nem vicces akkor nem vicces, meg is mondom nekik, hogy ez sz@r volt :D nyilván egy olyan emberrel, aki nem áll hozzám közel, ilyet nem teszek, hanem inkább kedvesen elkunocogom magam a "viccén".
2022. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Anno karatéztam, de ott is volt egy lány aki próbált megviccelni, hát.... Nem tudom, egyszerűen már kezd elegem lenni, mert olyan, hogy ha csak megjátszanám magam, és az meg nem én vagyok. Mert szerintem néha át lehet látni, hogy ha valaki csak kamuból nevet.. Talán mint a mű mosoly. Tudom baromság ezen rágódni, csak már szeretnék pontot tenni a végére, mint pl Ha mondjuk ha nem érzek viccesnek egy helyzetet meg mindenkinek jó kedve van utána csak nekem nincs. Ezért erőltetnem kell... Lehet, hogy picit komolyabb vagyok, mint a többi. Talán.


De köszönöm, hogy megosztottad a véleményedet!

2022. jan. 28. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit kínos, de néha talán még kínosabb lenne nem nevetni. Még a gimiben volt egy tanár, akinek nem volt túl nagy humora, de óra kezdetén azért mindenki nevetet azon amit viccnek szánt, mert utána választotta ki felelőt.Régi szép ídők:D

Volt,mikor elmondtak nekem több poént, és nem nevettem, de folytatta tovább, szóval úgy voltam nevetek, csak hagyd abba.De végül nem úgy sült el, ahogy akartam, mert azt mondtam, ezért a mosolyért megéri vicceket mondani, és folytatta tovább...

2022. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nekünk mások a tanárok meg minden. Meg amúgy se szeretem ezeket a humorzsákokat, mert most oké mondd egy viccet, ha jó nevetek, ha rossz nem. De ha folyamatosan bombáz valaki viccekkel, azért az irritáló, főleg aki nem tudja hol a határ. Osztályomba vannak vicces gyerekek, szóval nem kell megjátszanom, hogy nevetek.


Egy éve voltam haveromnál, és néztünk "vicces" videót. Persze nem nevettem mert nem volt vicces, erre megkérdezi, hogy "miért nem nevetsz?" Azért az hűha

2022. jan. 28. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy "KeK". Ez mégis egy reakció, de nem nevetés. Nem kell erőltetni, hadd szembesüljön csak vele az ember, hogy középgyenge poénokkal akar operálni.
2022. jan. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/5


Megkérdezhetem, hogy mi az a "KeK"?


Köszönöm a választ. Úgy lesz!

2022. jan. 29. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!