Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valaki ennyire...

Hogyan lehet valaki ennyire jéghideg?

Figyelt kérdés

A kérdést a tegnap este ihlette. Tegnap hétvégi munkáztam plusz pénzért, majd utána vége volt és mentem a buszmegállóba. Egy másik részleg csoport vezetője már ott ült és vett elő egy sört a táskájából, majd kinyitotta. Köszöntem neki, ő biccentett, aztán vártuk a buszt.

Annyit tudok róla, hogy egy nyugis forma, szeretik a beosztottai, de ugyanakkor meg nem haverkodik senkivel sem.


És akkor jött a megállóba egy hármas csoport, akik hangoskodtak, majd az egyikük megütötte a másikat.

Erre azt mondta nekik a csop vez srác, hogy-köc sögök! takarodjatok már máshova zajongani!

Erre, hogy mit ugat bele, le fogják ütni ha sokat ugat stb. A csop vez meg lerakta a sört, fölállt és egy szabályos oldalrúgással cipőorral úgy gyomron rúgta a fő hangadót, hogy összerogyott mint a rongy.

A másik felrakta a kezét, próbált ütni, de addigra úgy lesorozta a srác fejét, hogy összehúzta magát, mint egy gyerek. Ezek után keményen se ggbe rúgta. Majd odament ahhoz akit megütöttek és lekevert neki egy pofont-Ébresztő, minek vagy ilyenekkel? Takarodjál hazafelé!-az meg bólintott és elsietett.

Majd mondta nekik-Felkelni! Tűnjetek innen! Erre kászálódtak és elmentek. Majd visszaült, lehúzta a sört, majd a nélkül, hogy rám nézett volna azt mondta-Ez köztünk marad csajszi. Nem szeretném visszahallani bent. Okés?

Én meg mondtam, hogy okés.


2022. jan. 30. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne itt kamuzzál.
2022. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Túl sok Steven Seagal-filmet néztél.
2022. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Kétféle küzdősportot is űzök, így bizton állítom, hogy oldalrúgással biztosan nem rúgta meg a hasát, ugyanis annak pont az a lényege, hogy oldalról támadsz vele magasra (mellkas és fej). Másrészt az ember a sarkával (pontosabban annak oldalával) rúg, mert azzal van a legkisebb esélye a bokatörésnek, míg egy cipőorr rúgással garantált a lábujjtörés.


Nagyon gyenge kamu. Minek írsz olyasmiről, amiről láthatóan semmilyen értelmes elképzelésed és tudásod nincs? Ennyire unalmas és szürke életed van, hogy így próbálod magad szórakoztatni? A szánalmasság legalja.

2022. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
A 3as egy ostoba. Franciaboxban meg minden önvédelmi edzésben az alapgyakorlatok között van a cipőorral és a cipő éllel való támadás, gyomorra, lengőbordára, májra. Cipő éllel meg a sípcsontra való támadás. És ahogy írod tényleg olyan a hatása, hogy beszúr a cipőorr, átmegy az emberen és magatehetetlenül összerogy. Szerintem a palinak akiről írsz, ilyen a hétvégi buli:)
2022. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

"míg egy cipőorr rúgással garantált a lábujjtörés"



Acelbetetessel garantalt az epen maradt labujj....



37F incel

2022. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy erre tanította az élet.Amúgy csodálom az ilyeneket.
2022. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval az eset után én csak rá tudtam gondolni napokig.

Főleg, hogy ilyeneket csinált bent ha meglátott, hogy kacsintott és mosolygott hozzá, én meg nem tudtam uralni az arcomat és visszamosolyogtam, mivel nagyon tetszik nekem.

Amúgy elég jó pali bár 15 évvel idősebb tőlem.

Szóval hetekig vacilláltam, de végül megszólítottam és meghívtam egy kv ra.

Végül összejött a dolog, vele vagyok azóta.

Nagyon morcos formának indult, de igazából csupaszív, gyengéd és gondoskodó pali, szóval mégsem annyira jéghideg.

2022. márc. 13. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!