Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha fáradt a párotok nektek is...

Ha fáradt a párotok nektek is inkább a haverjaival van elfoglalva,mintsem veletek?

Figyelt kérdés
Férfiról van szó.
2022. jan. 30. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ugye tudod, hogy ez egy netto baromság? Ha fáradt akkor pihen, olyan nincs, hogy a páromhoz fáradt vagyok, de a haverokhoz nem. Kamu. Valszeg vaj van a füle mögött, már nem akar téged annyira. Nem akarlak elkeseríteni, de ez a szakítás előszele.
2022. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáradt akkor fáradt. Nem foglalkozik senkivel hanem alszik.
2022. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, ha valaki fáradt a párjához, akkor mnidneki máshoz is annak kéne lennie. De itt valszeg nem hozzád fáradt, csak nem akar...
2022. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyankor lefekszik aludni
2022. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Melóban voltunk és úgy volt. De ma is talalkoztunk mielőtt elment haverokhoz,de most a nagy szél miatt indult el előbb + mar volt ott egy haver. Kiderult h reggel csak tul jo kedve volt es azert volt olyan.


De amúgy meg tudom h szeret, csak nem ertem. Altalaban mindig megbeszelnuk mindent . Aktalabn a feltekenysegrol. De most nem akarom ezzel elrontani a kedvet.

2022. jan. 30. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ringasd magad ebben a hitben...
2022. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami baja van veled. Nekem is volt olyan párom, hogy már elegem kezdett belőle lenni és voltak olyan hangulataim, hogy rá nem voltam kíváncsi, de másra az lettem volna. Bár ezt nem mondtam meg neki. Természetesen szakítottunk is aztán.
2022. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na sztem ez teljesen normális h nem 1 emberrel akarsz mindig lenne. Minden ember mas szemelyiseg így 1 ember nem tud mindent megadni. Pl jatekokrol es filmekrol velem nem tud beszelgetni. Pedig o nagy fan. Mig masokkal igen. Nem foszthazom meg tole ezt
2022. jan. 31. 03:32
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Nem is erről van szó. Kezeld helyén a szituációt, ne keverj bele olyat amiről nincs szó.

Itt hazugságról van szó, hogy fáradt, nincs kedve hozzád ami érthető lenne, de hoppá haverokhoz van kedve... Aha persze.

De hát a te kapcsolatod, és te életed érted, nekem mindegy, hogy hiszel -e nekünk vagy sem.

2022. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!