Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mit jelent? Nem bír, vagy...

Ez mit jelent? Nem bír, vagy csak szégyellős?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akárhányszor próbálnék vele akármilyen beszélgetést lefolytatni, nagyon passzív lesz, mintha nem tudna beszélni, vagy nem akarna. Nem tudom eldönteni, hogy csak utál, és ezért bunkó, mert nem akar velem semmilyen interakciót, vagy csak nem mer megszólalni.

Pedig tök átlagos dolgokkal kerestem meg, pl. közös faktra járunk, csak én most kezdtem félévkor, és mikor azzal kapcsolatban kérdeztem, csak nézett bambán. alig lehetett egy választ kicsikarni belőle. Ez engem megijeszt, és inkább nem folytatom vele a "közvetlenséget". Mikor máskor véletlen hozzászólok, ugyanilyen. Pedig vannak barátai, velük nagyon laza.



2022. febr. 2. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetséges válasz van.


1.:Szerelmes beléd, így nem mer veled beszélni


2.:Olyan mint én, hogy rühell a más nemmel beszélni. Tehát ezt úgy értsd. Ha lány akkor nem szeret fiúkkal beszélni, és ez lehet fordítva is.

2022. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!