Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért lehetett?

Ez miért lehetett?

Figyelt kérdés

Egy +40-es családos apaként a költözés utáni rakodás közepette az egyik doboz holmijait szelektáltam. Az alján papírok voltak. Belenéztem mindegyikbe, nehogy valami fontosat dobjak ki. Azonban egy nagyon régi irományomra bukkantam. Pontosabban a még 20 évvel ezelőtti nagy szerelmemmel kapcsolatos regényemre. Ebbe írtam bele minden szép emlékünk, érzésem és még sok mást vele kapcsolatban.

Azóta van már családom és gyerekeim. El is felejtettem, hogy írtam egy rövidebb regényt.

Viszont végigolvastam és eléggé meghatott. Nem tudtam hirtelen, hogy miért érintett meg ennyire, miközben már nem is tartjuk a kapcsolatot húszon x éve.

Ti mit mondtok, mi okozhatta ezt?



2022. febr. 2. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emberbol vagy, erzelmek. Emlek, nosztalgia, ha mindenkepp ki akarod magyarazni magad elott.
2022. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
unod az életed azt jelenti
2022. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ezt nem így érzem. Miből gondolod?
2022. febr. 2. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!