Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők a metaverzumában sincsen...

A nők a metaverzumában sincsenek biztonságban? Még is mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

[link]


Csoportos erőszak áldozatává vált a metaverzum nevű digitális világban a felület egyik korai felhasználója.


Az áldozat, Nina Jane Patel, egy 43 éves londoni családanya ebben arról vallott, hogy egy perc sem telt el a belépést követően, három-négy férfi, illetve azok avatárja zaklatni kezdte. Először verbálisan inzultálták őt, majd csoportosan „megerőszakolták”. Az áldozat állította, az ismeretlenek eközben fotókat készítettek. Amikor pedig szabadulni próbált, az ismeretlenek utána kiáltottak, hogy „ne mondd, hogy nem élvezted”.



A metaverzum a Facebook új, digitális világa lesz, ahol az elképzelések alapján egy második életet lehet majd élni. A felület még nem indult el, de bétaváltozatban már most is létezik. A felhasználók VR-eszközökkel tudnak rácsatlakozni.


Sajtóhírek szerint a metaverzumban való zaklatás már napjainkban is visszatérő probléma. Az áldozatok azt is kiemelték, hogy ezek az incidensek sokkal megrázóbbak voltak, mint azt bárki hinné. Előfordult ugyanis, hogy a felületen megjelenő avatárok csak bámulták, ahogy társukat megalázzák.


Még is mi lehet ennek az oka? Egyáltalán mit gondoltok az esetről?



2022. febr. 3. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen ostobaság, hogy itt tartunk.
2022. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már úgyis meg lehet valakit rape-elni, hogy hozzá sem érnek?
2022. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Minek ment oda ?
2022. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Olvastam én is ezeket a cikkeket de se sehol sem találom hogy hol lehet letölteni vagy online játszani ezzel a Metaverzummal. Nem arról volt szó hogy még 10 év mire elkészül?
2022. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is csak egy gerila reklám volt, mert nem tudok róla hogy volna ilyen. Ez valami távlati terv ami kb 2300-ban majd megvalosúl esetleg. De hogy olyan keszültségi állapotban lenne, ahol már ilyen funkciokat is kidolgoztak benne, mint a nemierőszak lehetősége, hát elég hihetetlen.
2022. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Engem meg agyonlőttek a CODban. Nem is egyszer... Tiszta depi vagyok miatta :DDD
2022. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is megölt ma 2 hacker (Az egyik ráadásul csaj volt! Most mondjam, hogy rohadt femináci???) Starcraft 2-ön, kibeleztek, elégettek, megölték az összes emberemet, lebombázták a parasztjaimat is...


Kártérítést most azonnal!!!

2022. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!