Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nagy családban nő fel,...

Aki nagy családban nő fel, nem bírja elviselni a magányt?

Figyelt kérdés

Azon elmélkedtem, hogy aki nagy családban, több testvérrel nő fel, többen vannak egy szobában, az utána később is igényli ezt, vagy van rá példa, hogy kimondottan idegesíti, és alig várja, hogy végre olyan helyzetbe kerüljön, hogy külön szobája van, lehet egyedül, ha akar stb.? Van egy ilyen ismerősöm és ő például azt mondja, hogy képtelen egyedül aludni, kell hogy legyen mellette valaki.

Mit gondoltok?


2022. febr. 6. 04:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Én a másik véglet vagyok, így nincsenek tapasztalataim ebben.
2022. febr. 6. 04:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlenul.

Nekem 2 tesom van, egyutt nottunk fel, jo testverek vagyunk/voltunk, de megis egyedul szeretek legjobban elni. Nem felek a maganytol.

2022. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4-en voltunk testvérek + velünk él egy nagymama is, három szobában.

Nekem akkor is több igényem lett volna nyugalomra, de most sem érzem jól magam, ha 4 embernél több van velem egy helyiségben, és minden nap legalább 1-2 óra egyedüllétre szükségem van.

2022. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm 3 testvérével aludt 2 matracon egy szobában. (Két fiú, két lány)


Felnőttként mégis olyan ember lett, aki sokkal jobban szeret egyedül lenni (nem is jár el sehova senkivel), és aludni is egyedül vagy max a párjával szeret.

2022. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én introveltált vagyok, nem járok el sehová, de nagyon hiányzik a családom, a testvéreim, amikor 1 éjszakánál többet töltök egy idegen helyen egyedül.

Otthon is a legtöbb időt a szobámban töltöm, de jó érzés, amikor meghallom a hangjukat, otthonos tőle a ház.

2022. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy családban nőttem fel és soha nem akarok egyedül élni. Jelenleg 3 szobatársam van, de ha kiköltözök a koliból, szeretnék lakótársakat. Csak akkor élnék lakótárs nélkül, ha a párommal költöznék össze. Tehát családdal, koliban, albérlet sok lakótárssal, párommal kettesben, párommal és gyerekeimmel. Ez a sorrend és közöttük sosem szeretnék egyedül élni.
2022. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!