Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagy a leghálásabb az...

Miért vagy a leghálásabb az életben?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy olyan nő nevelt fel, amilyen anyukám. Egyszerűen minden eszközt megkaptam tőle arra, hogy sikeres felnőtt legyek és jól boldoguljak.
2022. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Hogy egyszer eljön Joe Black
2022. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
A partnereimért.
2022. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Egészséges gyerekeimért.
2022. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, én rengeteg mindenért hálás vagyok. Leginkább a szüleimnek, amiért egészséges, boldog életet biztosítottak nekem.

Mostanában legszembetűnőbb hálát azért érzem, mert megtaláltam a hivatásom. Aztán megtalált egy nagyon jó mentor is, az ő erőfeszítéseiért is végtelenül hálás vagyok.

Hálás vagyok a saját adottságaimért/képességeimért és azokért a tanárokért is, akik ezt segítettek kihozni belőlem.

Hálás vagyok a barátaimért.

2022. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Hogy 3 havonta teljesen ingyen magamba döfethetek egy covid vakcinát.
2022. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a gyerekeimert,hogy egészségesek,boldogok.

A másik pedig hogy mindent elértünk az életben amit akartunk,nyilván mindig van még feljebb de hálásak vagyunk ezért is

2022. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy egyszer vége lesz ennek a sok szarnak...
2022. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromért, aki egy hét múlva már a férjem lesz. Rengeteget fejlődtem mellette, mindenben mellettem áll, őszintén szeret, és szerintem nincs olyan dolog (nyilván a józan ész határain belül), amit ne tenne meg értem.
2022. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!