Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel mit lehet kezdeni?

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm van hogy napokra eltűnik, aztán hirtelen megkeres egy mondtattal: hogy vagyok? Most komolyan az ilyen eltűnök napokra emberek mit hisznek, hogy ezzel az egyetlen mondattal mit érnek el? Ha a másik nem taglalja nem meséli el hogy vele mi történt, akkor mi a feneért érdekli az, hogy velem mi van? Írjam azt igen jól vagyok és ennyi a kommunikáció?
2022. febr. 7. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele le kell szarni az ilyet
2022. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ezek szerint te sem keresed. Ő legalább még ha nem is napi szinten, de érdeklődik. Miért baj ez?
2022. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kettes! Én megnyiltam neki beszeltem a velem történt dolgikrol, ő meg nem. Tehat ilyen egyoldalú hogy vagy de amúgy lesz..ak mentalitású ember mégis mit akar?
2022. febr. 7. 12:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Az nem kommunikació hogy én felvetek egy témát a masik meg hozzá sem szól, és magáról sem beszél.
2022. febr. 7. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem ignorálod te is?
2022. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a másik nem bízik benned meg mert lehet beszélt neked magáról és más témát is fel hozott csak nem beszéltél vele erről a témáról, és lehet úgy érzi semmibe veszed. És lehet ezek alapján ha rá kérdez arra mizu veled arra vár, hogy vissza kérdezel. Mert alapból ha valaki nem kérdez vissza én magam sem fogok csak úgy beszélni magamról és aztán a másik személyt nem érdekli az amit mondok és egy válasz után témát vált. Vagy lehet már nem akar veled barátkozni, habár ha ezelőtt minden oké volt és csak most kezdődött ez az egész abban az esetben ez nem feltétlenül igaz. Szerintem kérdez rá, hogy miért viselkedik így, lehet bántja őt valami, vagy ki tudja mi lehet a dologban. Mi csak találgatni tudunk, de ő tud neked adni rendes választ a kérdéseidre.
2022. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem pont hogy titkolózik! Semmit nem mond magáról. Így meg beszélgetni sem lehet, és fenttartani sem semmilyen emberi kapcsolatot.
2022. febr. 7. 13:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Tehát valóban nem értem, minek is ez a sablonos udvariassági kérdés x nap eltünés után? Ha legalább elkezdi mesélni hogy mi történt vele a napokban, de így ez már rám nézve méltatlan.
2022. febr. 7. 13:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És vissza is kérdezel mi újság a másik személyel? És ezek után sem válaszol semmi kézzelfoghatót? Ha igen, akkor tényleg ő a gond, de aztán lehet az egész csak fére értés.
2022. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze, szoktam kerdezni mi van vele. Válasz mindig ugyanaz: sűrű napja van, nagyon elfoglalt, ő egy fontos ember. És ennyi.
2022. febr. 7. 14:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!