Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalt-e már közületek...

Tapasztalt-e már közületek magán vénusztrofóbiás tüneteket és ha igen, milyen megoldást javasoltok ellene?

Figyelt kérdés
A definíciót kiguglizható, a lényeg, hogy a munkám során időről időre akadályoz ez, hol kisebb, hol nagyobb mértékben és ilyenkor dühös vagyok, alkalmatlannak érzem magam az adott feladatra, az egész világot hibáztatom, így értelemszerűen nagyon elegem van ebből.

2022. febr. 9. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Venusztrafobia. Tapasztaltam, velem kapcsolatban. Es elmondhatom, legalabb olyan atok nagyonnak lenni, mint pokoli rondanak. Viszont ennyi emberre nem illik ra, hogy kinozzon ez a fobia.
2022. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Re: Sokáig én is vénusztrafóbiaként ismertem a problémát, de a napokban "o"-betűs változatban találtam rá és mindig a visszakereshető, jelenlegi írásmód után megyek, értelemszerűen. (Nem ez a leglényegesebb gondolat, de talán nem is teljesen haszontalan.)
2022. febr. 9. 13:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!