Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek el kapja a rendőrs...

Szerintetek el kapja a rendőrség azt a férfit aki elvette a látását a volt feleségének ?

Figyelt kérdés
Hát nem akarok nagy szavakat mondani de ha az én nővéremmel tette volna ezt amit tőlem kapna abban köszönet nem lenne azt garantálom a föld alól is előkeríteném rá állítanám a tek et ha muszáj nem hagynám annyiban hogy egy ejnye bejnyével megússza ezt nem lehet megbocsájtani.
2022. febr. 9. 20:55
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
72%

hát nézd sajnálom szegény nőt, de ő már nem fogja látni...

ez lehetne fekete humor, de bármit is tesznek vele nem fog többet látni


azt meg, hogy elkapják e vagy sem az rajta múlik és a kapcsolatain

2022. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
2%
Megerdemli a nő ha ilyen emberrel összeállt..
2022. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Értem esetleg ha elveszik Amerikába ott nincs valami módszer a jó kórházakban hátha ki tudnának találni valamit?
2022. febr. 9. 21:01
 4/51 A kérdező kommentje:
Értelek téged is de ez akkor is durva ilyet tenni szegény Nő biztos fájhatott neki szörnyű még bele gondolni is
2022. febr. 9. 21:03
 5/51 anonim ***** válasza:
89%
Amerika sem mindent tudó...
2022. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Tudom ez igaz csak gondoltam meg kérdezem egy próbát megért
2022. febr. 9. 21:06
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Idővel el, mivel nem ex katona, légiós, vagy komoly bűnszervezet tagja, aki megoldaná a rejtőzködést, pénzzel...
2022. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez esetleg milliókba, ha nem milliárdokba kerülne és nagyon nem TB támogatott.


Valamint ha elkapják, de rámennek arra, hogy a fickó elmebeteg, akkor sárgapapiros. Börtön nincs. Esetleg elmegyógy, de elég hamar kint is lehetne.

2022. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam, hogy Kisvárdán látták ezt az embert. Ha ő volt egyàltalán, akkor hogy nem tudják elkapni?

Egy igazi féreg... Kíváncsi lennék ki bujtatja vagy hol van napok óta.

Szegény nő. Istenem.

2022. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ha valaki jó hangulatában összetalálkozna vele, elhiszed hogy széjjel taposná? Egy nővel lehet keményen elbánt, de a saját nemében, lehet kiterítenék mint a rongyot.

2022. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!