Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szokott a legsötétebb...

Mi szokott a legsötétebb gondolatod lenni, ami mélypontjaidon eszedbe szokott jutni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hogy felnézek ide.
2022. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát azt ide nem tudom leírni. A második legsötétebb az, hogy bosszút állok a 2 emberen, akik tönkretették az életem, aztán "elköszönök".
2022. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Öngyilkosság. Egyrészt rettegek, hogy megteszem. Másrészt irigylem azokat, akik túl vannak rajta, mert ők már nem szenvednek.
2022. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy már nem lesz jobb. Mondjuk nagyon nem is teszek azért hogy jobb legyen, de mégis eléggé el tud szomorítani ha arra gondolok, hogy semmi értelmeset nem csinálok és nem úgy néz ki, hogy ez a jövőben változni fog.
2022. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mélypontomon engem már nem érdekel semmi. Csak fekszem a hideg kövön mesztelenül, érzéketlenül. Hallgatom az időmúlását; az órakattogását, bambulok a semmibe.
2022. febr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Hasonló, mint amit #3-as írt. De képtelen vagyok megtenni.
2022. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nincs ebből kiút és sosem lesz jobb. Próbálok tenni ellene, de vannak olyan napok vagy épp akár egy komplett időszak, amikor nagyon nem tudok 1-ről a 2-re jutni.


Életemben talán 2x volt hasonló, mint amit #3 is írt, az utolsónál valami hihetetlen vehemenciával. Senki nem tud róluk a mai napig, de egyik barátnőm hihetetlenül remek üzenetküldési időzítése és tökéletes szóhasználata kitisztította a fejem abban a pillanatban.

2022. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Hogy iszok egy kis fagyállót 😬

Legutóbb decemberben volt nagy mélypontom, azóta váltottam munkahelyet, ez kicsit jót tett legalább, de a szerelemben nincs szerencsém, megöl a magány.. Exemnek is új párja van már, én meg szerencsétlenkedek 31 évesen, vágyom családra, egy olyan társra! akivel valóban számíthatunk egymásra. Sportba próbálok menekülni és a filmnézésbe, amúgy annyira üresnek érzem az életem.

Ja még annyit hozzátennék, hogy anyagi gondjaim vannak folyamatosan, képtelenség kijönnöm a fizetésből, hogy egymagam vagyok mindenre, rezsi, járok vezetni, kozmetikai cuccok... Kaján nagyon sokat sporolok, sokszor nem is ebédelek 🥺 Ez jól esett hogy így anonim kiírhattam magamból, amúgy ezt a fagyállós, meg öngyilkos dolgokat sosem mondtam senkinek, pedig vagy 8 éve rendszeren előjön bennem a gondolat, de nem hiszem, hogy bármikor is meg tenném, családomra való tekintettel, amúgy a haláltól nem félek.

2022. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van, hogy haszontalannak érzem magam. Úgy érzem hogy valamiért más vagyok mint a többi ember, sokszor kirekesztettnek érzem magam. Sokszor nem is hiányzik más társasága, tehernek érzem a barátkozást, máskor meg azt érzem, hogy én senkit sem érdeklek és ez rossz.


A sötét gondolatom az, hogy elhagyom a családomat (feleség, gyerek) és bejárom a világot, új életet kezdek teljesen idegen helyen, távol innen... Szívesen menekülnék. Aztán eszembe jut, hogy milyen önző és gonosz gondolatok ezek...szóval mosolygok, akkor is amikor semmi kedvem sincs hozzá. Mert nem tehetem meg...és az az érzésem, hogy nem én irányítom az eletemet és nem is fogom tudni a jövőben sem. Mindig meg kell felelni másoknak (család), de hogy velem mi lesz...

2022. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!