Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsit megbántva érzem magam....

Kicsit megbántva érzem magam. Rosszul esne ? Miért nem szólt,hogy megy kávézni ?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozom ott. 2 iroda van egymástól távol. Kolléganőmmel 2en vagyunk egy irodában. O 42 éves én 22. A másik irodában szintén van egy kolléganőnk, O 36 éves. Annyira nincsenek jóban, de kezdetektől úgy erzem,hogy mindenből kihagynak. Mindent kettesben beszélnek meg. Csütörtökön majdnem elaludtunk az irodában majd a kolléganom eltűnt 30 percre. Másnap pénteken szólt a másik kollegano,hogy ma is lesz ám kávé... Nélkülem eljárt kávézni úgy hogy nem mondta volna,vagy kérdezte volna ,hogy szeretnék e menni. Nem veszem fel de kicsit rosszul esik. Azért elég sokat szoktunk beszélgetni, meg ha történik valami megemlítjük a másiknak.
2022. febr. 12. 22:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Legalábbis én szóltam volna neki,hogy megyek kávézni újonnan a másik kolleganohoz, ha van kedved gyere. Vagy említettem volna neki ,hogy voltam kávézni...
2022. febr. 12. 22:19
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Te hányszor hívtad őket kávézni?
2022. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Jobb lesz a helyzeted, ha a gyakorin panaszkodsz? Neki ha mondanád mondjuk?
2022. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Eshet rosszul, csak nem túl jogos. Azzal kávézik akivel akar, veled vagy nélküled.


Még barátnők se vagytok, hogy ez felmerüljön benned. Ha akarsz valamit, elhívod, de arra se kell igent mondania.

2022. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

NA ezt most nem értem, miért is kellett volna szólnia?

Lehet volt más dolga is ami nem tartozott rád.

Lehet nem kedvelnek.

Lehet meghívott már, de te nem hívtam vissza.

2022. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végülis így belegondolva igazatok van
2022. febr. 12. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt kell megertened, hogy munkahelyen nem a baratnoiddel, osztalytarsaiddal vagy, hanem munkatarsakkal. Nem haverkodni, hanem dolgozni jarsz be. Ha a kollegaid nem hivnak el minden traccspartira vagy bufebe, akkor nem hivnak el, es ennyi.
2022. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az is normális, hogyha vele akar kávézni, akkor vele megy. De azzal sincs baj, hogy te is mennél. Szerintem az a kérdés, hogyan mélyíthetnéd ezt ha van ilyen igényed. Amúgy lehet valami olyan lenne a jó hogy néha ti is ketten néha hárman. Szóval hogyha ketten akarnak akkor tudjanak úgy is, de te is tudj kapcsolódni.


Ezek az emberi dolgok nem egyszerűek, ez az élet! :D Szóval szerintem ne zárj be emiatt, ha egyszer kedveled amúgy. Szerintem a legjobb út valami könnyed dolog, meg humor lehetne. De nem mindenki ilyen, akkor meg valami finom kedves valami. Szóval lehet egyszer így kedvesen mondhatnád neki, hogy iszol velem egy kávét. Amikor ők nem mennek pl. És akkor ha párszor csináljátok akkor lehet kialakul ez. De lehet nem :D Fene tudja. De a lényeg, hogy maradj laza valahogy és ilyekezz olyanná alakítani ezt a társas dolgot ami öröm. Szóval még egyszer: ne zár be ha van igényed erre

2022. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!