Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt tényleg lúzernek és...

Emiatt tényleg lúzernek és simp-nek számítok?

Figyelt kérdés
Szóval ma vittem be egy csomag ilyen bonbon szerű csokit az osztályba adtam belőle minden lánynak (csak szimpla kedvességből). És az osztály fiúrésze elkezdett hurrogni stb. Ez tényleg ilyen nagy dolog ? Gimi 3. osztály.

2022. febr. 14. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, de most már azért átcsúsznak a szerepek. Ha a lányok veled normálisan viselkedtek mindig, akkor ez egy normális gesztus volt. Ha nem, akkor simp vagy.
2022. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi az a simp, de én a 90-es években megcsináltam ugyanezt Nőnapon, és rám is hurrogott a többi fiú. Amíg a lányok sorra meg nem pusziltak. :))
2022. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "simp" már megint valami hülye amcsi szlengből átvett baromság?
2022. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem, de miért csak a lányoknak?
2022. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor érettségi után szakmát tanultam, akkor egyik osztálytársam nőnapon hozott mindegyik lánynak egy szál virágot, mindenki egytől egyig örült ennek a gesztusnak és elismertük. Ez tényleg egy nagyon aranyos dolog szerintem. A fiúk sem hurrogták, mondjuk szerintem közre játszik hogy már nem 15-16 évesek voltunk, hanem már érettebb, 19-20 évesek. Meg a mi osztályközösségünk nagyon jó volt, senki nem bántott senkit.


Szerintem ez egy aranyos dolog volt tőled is, főleg ha a lányok is normálisak voltak és szívesen vették tőled. Ebben az esetben nem törődnék azzal, hogy a többi gyerekes fiú mit gondol. Tanulhatnának tőled. Ritka manapság az ilyen.

2022. febr. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen annak számítasz ez alapján (többet nem tudunk rólad), miért nem adtál a fiúknak is ? Vagy vegyesen mindenkinek.


Viszont lúzernek nem mondanálak.

2022. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!