Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha a halálos...

Mit tennél, ha a halálos ellenséged egy sziklaszirten kapaszkodna és segítségért kiáltana feléd?

Figyelt kérdés

#döntés #szakadék #Halálos ellenség
2022. febr. 16. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Segítenék neki, akármennyire is gyűlölöm, a halálát neki se kívánnám. Jót tennék vele ezzel, talán később meg is hálálja majd.
Én nem segítenék rajta, de megpróbálnék valahonnan segítséget hívni.
Nem teszek semmit, ridegen néznék rá. Habár nem segítek rajta, de rosszat se teszek vele. Csak az hiányzik, hogy magával rántson a szakadékba!
Megtaposnám és lerúgnám a szakadékba a rohadékot!
48 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Mit értesz halálos ellenség alatt? Mi okozná az ellenséges viszonyt?


Mert azért mondjuk az sem mindegy, hogy az illető átvert vagy mondjuk szándékosan megölt egy hozzátartozómat...

2022. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Meglepne, hogy a politikai elit túrázik.
2022. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Gyorsan írnék egy hülye kérdést a gyakori kérdésekre és aztán megnézem hogy közben leesett e?
2022. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Elégedett mosollyal az arcomon várnám és vegignézném ahogy lezuhan
2022. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Megmenteném csak azért mert én nem akarnék gyilkossá válni hogy hagyom, hogy lezuhanjon. Ha mondjuk megölte volna valakimet akkor átadnám a hatóságoknak zárják börtönbe, ha nem követett volna el olyan súlyos dolgot, mint az előbb említett, és megmenekülne nem kérnék a hálájából, és miután megmentettem volna otthagynám a gondolataival, hogy lássa mennyivel különb vagyok mint ő. Soha nem lépnék vele kapcsolatba és nem hagynám hogy ő tegye.
2022. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, úgy tennék mint aki ott sincs és elpárolognék a francba, örülnék hogy az életem boldogabb lett.
2022. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Megmondanám Watsonnak, hogy még sem volt jó ötlet megézni a Reichenbach-vízesést.
2022. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha halálos ellenség, akkor nyilván nem csak szimpla unszimpátiáról van szó, hanem nagyon súlyos atrocitásokat kellett elkövessen ellenem. Szóval még ilyen esetben is inkább azt gyanitanám hogy engem is le akar rántani, mintsem hogy őszintén segítséget vár.
2022. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Leülnék a kapaszkodó kezéhez, és megkérdezném tőle:

- Nos, milyen érzés? Rosszabb, mint gondoltad?

2022. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hoznék egy popcornt, kólát, és okvetlenül bekapcsolnám a kamerát a telefonomon, hogy később is fel tudjam majd idézni ezeket a gyönyörű pillanatokat!
2022. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!