Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is így?...

Van más is így?...

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem szexuális vonzalomról beszélek! Elmész bevásárolni, vagy bárhová, vagy csak sétálsz az utcán, jön veled szemben egy Nő, és az a gondolatod támad, hogy mennyire kellemes jelenség, bájos, és milyen jó érzéssel tölt el, ha ránézel. Másnak is volt olyan, hogy egy ilyen pillanat megszépítette a napját, vagy csak én gondolom túl?
2022. febr. 18. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

általában én elvagyok a gondolataimban, nem annyira ott járok fejben, meg sem nézem a körülöttem levő járókelőket


viszont vannak esetek amikor felfigyelek 1-1 emberre, nem feltétlen a külseje alapján, inkább gesztusok miatt és ettől lehet jobb kedvem igen

2022. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gesztusoknál, mi az ami számít, amire felfigyelsz?
2022. febr. 18. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen, volt már így nem egyszer, nem volt semmi különös dolog belőle sosem, mentünk tovább. Azonban megjegyezném, hogy rendszerint a szép alma belül majdnem mindig rohadt, ezért nem érdemes csak a megérzésre hagyatkozni...
2022. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

pl buszon utazva, átadja valakinek a helyét, kedvesen beszél az eladóval a boltban, előre enged valakit, vagy kinyitja az ajtót


ilyenekre gondolok

2022. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2022. febr. 18. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen és nő vagyok, akit szépnek találok vagy tetszik a sminkje, haja, ruhája és olyan a helyzet akkor meg is szoktam neki mondani (vendéglátásban dolgozom) és ő is tökre örül neki (mert nem tudhatod általában kinek milyen az önbizalma, lelki állapota és lehet, hogy pl. aznap meg akarta ölni magát, ezt azóta csinálom mióta én voltam a másik oldalon, hogy úgy voltam vele, hogy elég volt, vége mindennek aztán egy tök random ember azt mondta nekem, hogy milyen szép vagyok) és én is boldog leszek tőle, ahogy látom, hogy mosolyog.
2022. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!