Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van arra valami tipp vagy...

Van arra valami tipp vagy bármi ami segít el fogadni a testem?

Figyelt kérdés
Hiába mondják hogy jól nézek ki vagy amikor nem érzem ez miatt nagyon rosszul magam akkor én is látom de még is rosszul érzem magam a bőrömben és úgy érzem ez már túl megy azon a határon hogy egy kis hibát mindenki talál magán
2022. febr. 22. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mutass képet. Őszinte leszek.
2022. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Keress egy párt, aki szeret, úgy hogy vagy, és ez adjon erőt.
2022. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyúrd ki magad. Akkor el tudod fogadni. Amióta nagy vagyok imádnak a nők is, már nem lehet hova fényezni az egómat, az előtt meg 56kg voltam, egy vézna kisgyerek, most meg végigmegyek a strandon csak nevetek hogy mindenkinek aputeste van Mo-n :DDDDDDDD
2022. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15/L ez le maradt
2022. febr. 22. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Akkor csak ruhás képet, mert lecsuknak.
2022. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, az agyával senki sem elégedetlen.
2022. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon nehéz téma, nekem egyrészt sokat segített a terápia, másrészt lekövettem instán minden olyan embert, aki folyamatosan tolta a kontentet a "tökéletes" testéről, arcáról, ami nyilván manipulált kép volt, hiszen a fények előnyösek voltak, szerkesztve voltak, retusálva voltak stb.

Lekövettem minden fitness modellt, elkezdtem olyan embereket követni, akik a valóságot igyekszenek megmutatni.


És nem is az a célom, hogy szeressem a "hibáimat", hanem hogy semlgesen tekintsek rájuk. Tehát pl. narancsbőrös vagyok, nem mondom, hogy szeretem, meg csodaszép, egyszerűen nem érdekel, ez egy teljesen természetes dolog, minden nőnek van.


15 évesen ez még nehezebb, de mindenképp azzal kezdeném, hogy megválogatnám a kontentet, amit fogyasztok.

2022. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!