Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jó és szép az életed?

Mennyire jó és szép az életed?

Figyelt kérdés
Fejdzs ki kérlek bőven a mondanivalódat, köszönöm.

2022. márc. 2. 20:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#6:

Szoftverfejlesztés

De a húgom érettségi nélkül vállalkozóként is elég jól keresett, csak kicsit hülye volt hozzá, ha okosan csinálod, akkor elég sok lehetőséged van jól keresni és kényelmesen élni évek alatt.

2022. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#11 Köszönöm szépen.

Sajnos ezt a munkát nem tudnám csinálni,őszintén szólva jó volna.

2022. márc. 2. 21:34
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
mi az amit szeretnél és tudsz is csinálni? :)
2022. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#13 Ez egy nagyon jó kérdés,újra kell értelmeznem az életemet.

Elég régóta volt egy tervem,mindent arra építettem,emlékszem még a tanárok is azt mondták milyen jó hogy már tudom mit akarok csinálni?

Nem olyan régen,volt lehetőségem hosszabb ideig bele látni abba a dologba amit szerettem volna csinálni,sajnos rá kellet jönnöm hogy ez a munka egyáltalán nem nekem való.

2022. márc. 2. 21:47
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, mert: van egy alapbetegségem, ami bekorlátol. Nem tudok munkahelyet váltani. Nincsenek barátaim, nincs barátnőm, mert elmarom magamatól őket.

Jó: mert tudom, lehetne a helyzetemből adódóan rosszabb körülményem is, így inkább hallgassak.

2022. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Azt lehet tudni, h mi volt ez a munka, amit szerettel volna csinalni?
2022. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi számít szépnek, nem egy nyálas karácsonyi reklámfilm. Sokaknak nem is tetszene. Nekem viszont megfelel és jól érzem magam benne.
2022. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szép is meg nem is

Jelenleg itthon vagyok gyeden a kislanyommal.

Pár hónap múlva szeretnék visszatérni dolgozni mert kezdek belefasulni az itthonletbe.

Főzök,mosok, takarítok,gyereket nevelek

A két nagyobbat hurcolni kell ovi/suli

A párom sokat dolgozik nem tudunk minőségi időt együtt tölteni.

Viszont meg van mindenünk.

2022. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. De elotte volt 36 nagyon pokoli evem, ez a husz annal inkabb ertekelve van. Szep valoban, nemcsak latszatra, kilora, dekara. Foleg covid idejen derult ki, mekkora kivaltsag ugy nem mozdulni ki otthonrol, hogy a ferjemmel a kertunkben az orokkevalosagig ellennenk - persze belso utazasokkal, gondolatban, virtualisan terben-idoben -, na es ha a halal jonne, igazabol egy pohar borral fogadnank.
2022. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az életben még csakcsak megtalálom a szépséget, de a sajátomban nem.

Elindulok egy irányba, mert hiszek benne, kiderül, hogy csak szenvedek azon az úton. Nagy nehezen akkor eldöntöm hogy nem jobbra megyek hanem akkor balra, hátha. Ugyanúgy megszívom nem változik semmi.

Ez folytatódik évek óta, tulajdonképpen bárhova mehetek, ott se lesz jó.

Akkor utána elkezdtem "belülről" megközelíteni, megbarátkozni akármilyen helyzettel is, vagy megszeretni, elfogadni, és nem váltogatni. Az se jött be: amint épp elfogadnám, vagy megbarátkoznék vele, valamilyen külső körülnény ráébreszt, hogy nem kéne/kellettvolna. Mikor rájövök hogy na ez meg ez mégse olyan rossz, akkor csúszik minden lejjebb.

Nem tudom mi kell ahhoz hogy az életet szépnek meg jónak lássam. És mivel már annyi mindent próbáltam, nem tudok hinni abba se, hogy van ilyen dolog, vagy megoldás. Szerintem nincs. Értelmetlen mókuskerék. Robot. Falanszter.

2022. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!