Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért akarnak ennyire...

A nők miért akarnak ennyire barátkozni melegekkel, transzokkal?

Figyelt kérdés

Én is tapasztalom ezt. Nyilván nem minden nőnél, és akárhova megyek, mindig van 1-2 (általában) 30 feletti nő, aki nagyon kedves, és sokszor barátkozni is akar. Különösen akkor, ha még úgy is öltözöm (mondjuk piros nadrág vagy rózsaszín sapka, nem kell semmi durvábbra gondolni).

Igaz, mindig vannak olyanok is, akiket láthatóan irritálok.



2022. márc. 3. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Ki a f.sz vesz fel piros nadrágot rózsaszín kalappal?!
2022. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: szövegértés! nem kalapot írtam, és nem azt, hogy egyszerre veszem fel.
2022. márc. 3. 13:11
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

A piros naci mióta "meleges"? Ez egy szexuális irányultság, nem egy szunkultúra....


Vagy akkor a kék farmer heterós?

2022. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén. Mert sokszor jobb "barátnők". Nem féltékenykedős kétszínűek mint sok nő. Alig vannak igaz barátnők. Mondjuk nekem szerencsére van, de csak 1 aki tényleg az. Oedig annyi barátnőm volt már az évek alatt. Volt amelyiknek az volt a baja, hogy egyetemre mentem, volt akinek az h soványabb vagyok nála stb...
2022. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4: nem mertem ilyen leírni, de tény, hogy nem sok igaz női barátságot láttam.

inkább mint ha csak ellennének egymással...

2022. márc. 3. 13:23
 6/12 anonim válasza:
79%
4-esnek igaza van. És jó buli egy fiúval pasizni :D Meg olyan fiú barát akiről tudom hogy soha semmilyen körülmények között nem lesz szerelmes belém nem fog ram mozdulni, és ezért maximálisan megbízok benne, annyira hogy nyugodtan oltozhetek előtte :)
2022. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
En mindig is akartam egy meleg barátot, fe soha nem jött össze. A melegek akikkel találkoztam pont mind rossz emberek voltak
2022. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
A meleg férfiakkal kapcsolatban: sokkal nagyobb biztonságban érezném magam szórakozóhelyeken, ha lenne velem egy férfi akiről tudom, hogy nem használja ki hogy részeg vagyok (mert nem szereti a nőket), viszont ha úgy van, kedvesen elküldi a levakarhatatlan férfiakat az anyjukba. Illetve ha késő este kell hazagyalogolnom, akkor is megnyugtató ha van ott egy férfi. Szóval szerintem sok nő a biztonságérzet miatt (is), de mint említettem, ez csak az én nézőpontom.
2022. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Talán mert a gondolkodásuk jobban paasszol az ő gondolkodásukkal, érzelmi mivoltukkal.
2022. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Meleg vagyok meleg vagyok, gyertek nőcikék, lehet előttem öltözni, vetkőzni, stb. Hahahaha😀😀😂
2022. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!